anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ocenić sprzedającego po zakupię

Client:80293370
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie kupiłem coś na allegro lokalnie i teraz chce wystawić sprzedającemu opinię/komentarz jak to zrobić nie widzę nigdzie takiej możliwości ? 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

Na AL nie ma możliwości oceniania sprzedających 🙂
Według mnie prywatny - prywatnego oceniać nie powinien, co innego firmę 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:80293370 Nie ma, dlatego strach tam kupować, nie wiadomo na kogo się trafi, a wiele osób tutaj pisze o przekrętach do jakich tam dochodzi.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Prawda, jednak nie warto zakładać, że wszyscy są złodziejami (np w Stanach nie nalejesz fjuela, póki nie zapłacisz). Szczerze ci powiem, jako prywatny mały sprzedawca, po chwili rozmowy z ludźmi zdobywasz ich zaufanie. Nieważne czy coś sprzedasz, ważne by do ciebie wrócili z problemem, potrzebą, a - razem z dyskietką - kupią od ciebie od razu czytnik i cały komputer 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte Dokładnie. Czasami wystarczy porozmawiać. Ja np. zawsze uświadamiam klientów obawiających się wysyłki za przedpłatą, że przecież ja mam zarejestrowaną firmę. Wszystko do sprawdzenia. A po drugiej stronie nie wiem kto jest.

Poza tym tłumaczę jak ktoś się upiera za pobraniem, że przecież i tak jak przyjeżdża kurier, to najpierw trzeba mu dać pieniądze, a dopiero dostaje się towar. Więc gdyby ktoś miał kogoś oszukać to i tak oszuka. Bo kurier już tych pieniędzy klientowi nie odda jeśli w paczce zamiast towaru byłaby np. cegła czy przysłowiowy, ziemniak.

Więc warto ten mit pobrania jako bezpiecznej formy wysyłki, obalać.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte: A po drugiej stronie nie wiem kto jest.

no jakto kto? Konserwator Powierzchni Płaskich 😄

oznacz moderatorów