anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać obiecany zwrot pieniędzy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dianasc
#8 Zapaleniec#

Osoba sprzedająca Kasia [edycja] po interwencji Allegro obiecała przelać mi pieniądze . Podałam nr.konta i zakończyłam spör,wierząc że dostanę zwrot . Niestety już 10 dni i nic .Pani nie reaguje na moje Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
dianasc
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję że dotrą . Jeśli nie to jeszcze raz poproszę o pomoc p.Moniko (imienniczko  mojej córki).

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc oczywiście! Ja zawsze chętnie pomogę 😊
Serdeczne pozdrowienia dla Pani i dla córki Moniki! 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
dianasc
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry , niestety nie otrzymałam zwrotu za wpłaconą przesyłkę,sprzedająca nie reaguje .Bardzo proszę o pomoc.Zapowiadało się że wszystko zakończy się dobrze.

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc Czy rozpoczęłaś dyskusję ze sprzedajacym?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
dianasc
#8 Zapaleniec#

Moderatora Monika zna moją sprawę ,opiekowała się mną tu na forum.Kontakt tylko przez allegro,na moje prośby nie reaguje.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc już to wyjaśniam. Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, gdy tylko otrzymam odpowiedź, dam znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @dianasc! Ponieważ sprzedająca nie odpowiedziała na naszą prośbę, wypłacimy brakującą kwotę w ramach Allegro Protect. Ponieważ wcześniej występowały problemy ze złożeniem wniosku, poprosiłam, żeby osoba z zespołu zajmującego się rekompensatami napisała do Pani wiadomość e-mail. 
Dostałam informację, że wiadomość została już wysłana, dlatego proszę sprawdzić skrzynkę odbiorczą wpisując w wyszukiwarkę numer 27465626 🙂  Gdy tylko dostaniemy od Pani dane do przelewu wypłacimy brakującą kwotę i nie będzie potrzeby wypełniać wniosku 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów