anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać obiecany zwrot pieniędzy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dianasc
#8 Zapaleniec#

Osoba sprzedająca Kasia [edycja] po interwencji Allegro obiecała przelać mi pieniądze . Podałam nr.konta i zakończyłam spör,wierząc że dostanę zwrot . Niestety już 10 dni i nic .Pani nie reaguje na moje Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
LEW433
#21 Demiurg#

Nie kończy się sporu dopóki nie masz kasy na koncie! Jeżeli ich nie masz to teraz napisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów
dianasc
#8 Zapaleniec#

Jestem starszą osoba a my mamy do siebie to że wierzymy ludziom.Nie bardzo wiem jak sie w tym wszystkim poruszać.Chciałam sobie kupic płaszcz za 30 zł ii taki problem mam .Niby nie duze pieniądze a jednak szkoda.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@dianasc 

Nic straconego. Opisz dokładnie tak jak tutaj sprawę z podanego linku.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc bardzo proszę, napisz do nas w tej sprawie za pomocą linka przesłanego przez @LEW433 🙂 Nie martw się, pomożemy rozwiązać ten problem!

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
dianasc
#8 Zapaleniec#

Zagladałam w ten link ,trzeba podać nr.zamowienia a Allegro Lokalnym nie ma nr zamówienia .Przynajmniej ja nigdzie nie widzę.Dla mnie to zbyt skomplikowane.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@la_nika 

Monia, a Ty nie możesz poprosić aby ktoś otworzył na nowo dyskusję?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas no właśnie technicznie nie będzie to możliwe, ale @dianasc nie martw się, zaraz napiszę do tego działu i poproszę, aby skontaktowali się z Tobą. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
dianasc
#8 Zapaleniec#

Niestety ale tu nic nie da się już zrobić .Jedyna nadzieja w moderatorach .Sprawa zamknięta. Nie kwalifikuję się .

oznacz moderatorów
dianasc
#8 Zapaleniec#

Jeszcze dodam do tej sprawy , że ta sprzedająca twierdzi że nic nie sprzedaje .Pieniądze wpływają na jej konto,bo w międzyczasie sprzedała kilka rzeczy .I twierdzi że to nie ona.Nikogo to nie interesuje jak to jest możliwe.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc dziękuję za Twoje zgłoszenie, sprawdziliśmy czy na koncie doszło do włamania, skoro, według sprzedającej to nie ona wystawiła oferty, najprawdopodobniej jednak zapomniała, że oferty się wzanawiają i dlatego nie była świadoma sprzedaży. 
Wysłałam już prośbę o wiadomość do Ciebie w sprawie zwrotu tej wpłaty, więc poproszę Cię o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą i odzyskasz wpłatę 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc napisaliśmy do Ciebie wiadomość w sprawie nr 27465626. Możesz odszukać ją na skrzynce odbiorczej poczty wpisując numer 27465626 w wyszukiwarce. Jest tam link do wypełnienia wniosku z Allegro Protect. 
Po kliknięciu w niego zobaczysz taki ekran:

la_nika_0-1667382193724.png

Gdy klikniesz w zaznaczony "V" rozwinie się lista Twoich zamówień (również tych z Allegro Lokalnie). I w ten sposób wybierzesz odpowiednie zamówienie. 
W razie problemów, poproszę o informację, chętnie pomogę 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc dlaczego uważasz, że się nie kwalifikujesz? Nie widzę, abyś wypełniła przesłany w wiadomości nr 27465626 wniosek. Czy podczas wypełniania pojawił się jakiś komunikat? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
dianasc
#8 Zapaleniec#

Tak ,na samym początku wyświetla się napis ,że nie kwalifikuję się do Allegro Procent.Pewnie prze zakończenie sporu nie można nic już zrobić.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli moderacja daje Ci link i pomoc to się da, poczekaj do jutra i sprawdzą co jest nie tak.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc spełniasz wszystkie warunki otrzymania tej rekompensaty. 
Wyjaśniam to i nie martw się nie pozostawimy Cię bez pomocy. Dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź w tej sprawie 🙂  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
dianasc
#8 Zapaleniec#

Sukces jest blisko ,dostałam już zwrot 30 zł za płaszcz ,ale 9 zł za przesyłkę nie . Napisałam i czekam na odpowiedź .

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@dianasc 

Najważniejsze że się nie poddałaś. Brawa ode mnie 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dianasc właśnie przeczytałam, że sprzedająca zwróciła wpłatę. I masz rację 9 zł powinna również zwrócić na Twoje konto. 
Poprosiłam już o wysłanie wiadomości do sprzedającej z informacjami gdzie znajdzie tę kwotę i jak powinna Ci ją oddać 🙂 Mam nadzieję, że szybko to nastąpi! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów