anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skontaktować się ze sprzedawcą w Allegro Lokalnie gdy znam tylko jego nick

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rain_03
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Rain_03 czy mieliście z tym sprzedającym wspólną transakcję na Allegro Lokalnie lub Allegro.pl? W jakim celu chcesz się z nim skontaktować? Czy potrzebujesz naszej pomocy?

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Rain_03
#8 Zapaleniec#

Otóż zauważyłem u tego sprzedawcy ciekawy przedmiot któremu kilka dni temu zakończyła się licytacja (nikt nie licytował). Chciałbym się skontaktować ze sprzedawcą w celu spytania czy przedmiot ten jeszcze posiada i czy mógłbym go jeszcze od niego nabyć poprzez reaktywowanie, nie już licytacji lecz aukcji kup teraz na allegro. 

Link do byłej licytacji - https://allegrolokalnie.pl/oferta/laskkolumna-komitet-miejski-pzpr-c4g

WK   

oznacz moderatorów
seeyougame
#8 Zapaleniec#

Wejdź do centrum wiadomości na Allegro, kliknij nowa wiadomość, wskaż nazwę użytkownika do którego chcesz wysłać wiadomość:

Palavani

i gotowe 🙂

oznacz moderatorów
Rain_03
#8 Zapaleniec#

Taką opcję wiadomości da się używać na normalnym allegro, czy będzie to również działać i wyświetlać się tej osobie na lokalnym gdy skorzystam z tego poprzez normalne allegro ?   

oznacz moderatorów
seeyougame
#8 Zapaleniec#

Wysłałem temu użytkownikowi wiadomość, otrzymałem odpowiedź zwrotną. Więc tak - działa normalnie.

Korzystałem ze zwykłego Allegro. Suma sumarum chodzi o to, żebyś mógł dokonać zakupu, więc to mało ważne gdzie się wyświetla. Ale korzystałem ze zwykłego Allegro do wykonania wiadomości.

oznacz moderatorów
Rain_03
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki za pomoc !

oznacz moderatorów