anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć punkt odbioru z moich danych adresów dostawy? Jak przekierować paczkę, na inny adres?

Client:38026643
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wydaję mi się że korzystając z darmowych dostaw Smart, to oni decydują gdzie dostarczyć paczkę, tutaj wyboru nie ma, ale nie mam pewności.

oznacz moderatorów

Client:38026643
#7 Wielbiciel#

Chyba nie o to chodzi. Myślę że, to zależy od dostawcy, jakie oferuje możliwości dostarczenia przesyłki.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Kiedyś tak miałem, nie było innego wyjścia tylko poprzez kontakt Allegro. Pomogli, usunęli więcej tego paczkomatu w opcjach dostawy nie spotkałem

A przekierowanie  - dzwoń do InPostu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38026643  masz na myśli adresy na Allegro Lokalnie czy na Allegro? Jeżeli chodzi o Allegro to poproszę o kontakt z Pocztą Polską, ponieważ przesyłka została już do Ciebie nadana. A adresami do wysyłki na Allegro możesz zarzadzać tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:38026643
#7 Wielbiciel#

Nie chodzi mi o adres dostawy,lecz o punkt odbioru przesyłki.

oznacz moderatorów

Client:38026643
#7 Wielbiciel#

Punktem odbioru może być : poczta, kiosk ruchu,żabka, stacja benzynowa itp.

oznacz moderatorów

Client:38026643
#7 Wielbiciel#

Kontakt z Pocztą Polską nic nie dał. Powiedzieli że, oni nic nie mogą zrobić. Paczka będzie leżała u nich przez 7 dni, i jak nikt po nią się nie zgłosi to odeślą do nadawcy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38026643 przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce, jednak my nie jesteśmy w stanie Ci pomóc, ponieważ przesyłka jest już na poczcie. Gdy sprzedający nada przesyłkę, technicznie nie ma możliwości zmiany punktu odbioru. 
Na przyszłość gdy w formularzu płatności i dostawy usuniesz adres i zmienisz punkt odbioru to automatycznie będziemy wyświetlać ten wybrany przez Ciebie lub punkty najbliżej podanego adresu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

artj1982
#1 Nowicjusz#

Jak usunąć punkt odbioru przesyłki z moich danych, nie chodzi mi o adres lecz o punkt odbioru, inpost itd. za każdym razem jest on jako domyślny jak zapomne w pośpiechu go zmienić to paczka ląduje właśnie w nim jest to jedyny punkt z którego skorzystałem raz w życiu na delegacji i teraz nie mam możliwości usunięcia go z moich danych, jak go się pozbyć? Jeszcze raz podkreśle że chodzi o paczkomaty.

oznacz moderatorów