anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzyskac zwrot kasy z alegro lokanie

Client:101040729
#8 Zapaleniec#

Opłaciłam zakup na alegro lokanie i została pobrana mi kasa z konta a sprzedjacy nie dostał kasy jak mam odzyskać od algra lokanie zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:101040729 A jaki masz status płatności tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione albo tu: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupionenapisz jeszcze jak płaciłeś. Albo jak ostatnio jest tu wiele wpisów zostałeś oszukany bo ktoś podesłał Ci link do fałszywej oferty?

oznacz moderatorów

Client:101040729
#8 Zapaleniec#

Kupowałam na alegro lokanie i w zakładce kupione mam status oczekuje na dokończenie płatność a kasę z konta mi pobrali Jak mogę teraz ubiegać się o zwrot od alegra lokanie kasy ? A sprzedający pisze mi że nie dostał przelewu odemnie płaciłam blikiem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie już nie dojdzie więc wróci do Ciebie w ciągu 3dni sama, możesz opłacić ponownie ten zakup jak chcesz.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Pewnie jakiś błąd przy płatności. Kasa wróci automatycznie na konto w ciągu 3 dni a zakup możesz opłacić ponownie. 
Chyba, że środki znajdują się w blokadach na koncie bankowym - wtedy musisz zgłosić to do swojego banku. 

oznacz moderatorów

Client:101040729
#8 Zapaleniec#

Ok to poczekam na zwrot dziękuję za informację 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:101040729 Wiele jest takich przypadków jak twój.Spokojnie wróci.

oznacz moderatorów

Client:101040729
#8 Zapaleniec#

Dzięki za informację:-)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:101040729  Nie musisz opłacać jak nie opłacisz nie dochodzi do zakupu a oferta sprzedającemu się wznowi.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:101040729 Pamiętaj tylko żeby z opłaceniem zakupu zmieścić się w 5 dniach bo po takim czasie zamówienie anuluje się automatycznie. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

A nie było czasem tak, że znalazłaś ofertę na marketplace i ktoś potem przysłał Ci link do ,aukcji allegro’?

oznacz moderatorów