anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie chce mi wysłać kupionego i opłaconego przedmiotu.

Client:64734888
#7 Wielbiciel#

Witam! Sprzedawca nie chce mi wysłać kupionego i opłaconego przedmiotu. Kupiłem w piątek późnym wieczorem monetę na kup teraz, zapłaciłem przez allegro blikiem, ale w poniedziałek sprzedawca się rozmyślił i napisał do mnie, że sory już jej nie ma. Znalazłem ją po chwili u niego w ofercie droższą o kilkadziesiąt złotych. Potem znikło ogłoszenie. Sprzedawca chciał mój numer konta, żeby mi pieniądze przelać niby ale nie dałem. Chcę moją monetę, zawarliśmy poprzez stronę umowę kupna sprzedaży jak rozumiem, w tym momencie to była moja moneta, nie może jej sprzedać sobie komuś drożej, a mi oddać pieniędzy. Nie zgadzam się na to, a to mój przedmiot jak rozumiem był. Co zrobić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:64734888 iść do sądu inaczej się nie da

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:64734888  Umowa obowiązuje jak najbardziej, ale jak Ci napisali pozostaje sąd, niestety. Allegro nie zmusi go do wysłania  towaru> mówi że nie ma!

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Tylko wyrok sądu może zmusić sprzedającego do wydania zakupionego towaru. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:64734888 Nic. Jak masz za dużo czasu i kasy to możesz iść do sądu > masz ok.1% szansy na wygranie sprawy

@LEW433 Znowu > zamieniasz > się > w > papugę? > kiepsko Ci to wychodzi > nawet poprawnie naśladować nie potrafisz🤣

oznacz moderatorów