anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić komentarz po zakupie na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
colapsis
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ jak wystawic komentarz na zakupiony przedmiot lokalne ? u agnieszki 160973

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
mnetmaciek
#8 Zapaleniec#

Na konkurencyjnym portalu przynajmniej są oceny. Tutaj kompletnie ich brak. Ja kupiłem przedwczoraj o 21 klucz W10. Myślałem że koleś ma automat i będę miał klucz za 10 min. W aukcji(którą zresztą po sprzedaży od razu skasował) nic nie było napisane kiedy wysyła. Po kilkunastu min napisałem sprzedającemu o zwrot pieniędzy i żeby nic nie wysyłał, bo klucz  musiałem mieć pilnie i kupiłem od innego sprzedającego który miał automat.  Na drugi dzień o 7 napisał że u niego nie ma zwrotów i że klucz tak czy siak wyśle po godz 9. I tak też zrobił. I to jest właśnie problem. Niby się zasłaniał że jest prywatną osobą i nie ma obowiązku zwrotu i ok ale bym przynajmniej innych ostrzegł że taki sprzedający jest.

oznacz moderatorów
Kyo_san
#7 Wielbiciel#

No i ja też mam teraz problem z zakupem na allegro lokalnie - na wysłanie głupiej paczki przez paczkomat czekałem 48h. Prezentu na święta nie będzie. Tak bym przynajmniej dał 1 gwiazdkę za wysyłkę (jej szybkość). Szkoda że dopiero teraz się dowiedziałem że nie ocenię transakcji....

oznacz moderatorów
Kowal_0077
#8 Zapaleniec#

W opisie oferty nosidełka - stan idealny użyte tylko raz. Przyszło natomiast brudne, zużyte i mocno sfatygowane. Gdyby na allegro lokalnie była możliwość wystawienia komentarzy można ostrzec przed nieuczciwym sprzedawca zamiast się bujać po zakupie z oszustem.  Nikt rozsądny nie kupuje u sprzedawcy z niskimi opiniami. Dwa razy się zastanowię zanim cokolwiek kupię na allegro lokalnie.

 

 

 

oznacz moderatorów
Mix5577
#8 Zapaleniec#

ja tam nie zamierzam nic kupować dopóki nie zrobią systemu komentarzy. Fakt, często są kuszące oferty, ale zdrowy rozsądek bierze mimo wszystko górę. Lepiej zapłacić więcej niż się potem bujać z ewentualnymi problemami.

oznacz moderatorów
hos677
#8 Zapaleniec#

Ja też dałem sobie spokój kupowania na Lokalnie.

oznacz moderatorów
nokkia24
#9 Pomysłodawca#

Raz kupiłam coś z alegro lokalnie.Okazało się że wystawiony przedmiot jest właśnie noszony przez co nie nadaje się już do sprzedaży.Kobieta wystawiła przedmiot po czym go nadal nosiła a na dodatek minął z miesiąc w tym czasie zapomniała własnego hasło do konta i się mnie pyta jakie ma hasło... Później się jeszcze pytała jak ma usyskać z konta te pieniądze co wpłaciłam.... No ludzie ... czy to wymaga komentarza? W życiu już tam nie zajrzę jeśli są tam tacy sprzedawcy to ja odpadam. Cała sprawa na szczęście dla mnie zakończyła się zwrotem pieniędzy ale jednak kosztowało to zbyt dużo nerwów by tam ponownie zaglądać.

oznacz moderatorów
Client:42572599
#7 Wielbiciel#

A może skro jest tak wiele możliwości opiniowania, a allegro nie chce z nich skorzystać to sami wpisujmy na popularnych komunikatorach kto jest nierzetelnym sprzedawcą (czyli oszustem i kłamcą) na allegro lokalnie. Po jakimś czasie rozrośnie się to na pewno na tyle że nikt obok tego nie przejdzie zanim nie sprawdzi. Skoro kupiłeś coś od oszusta to masz jego imię i nazwisko i możesz to wpisać w sieci. Ale się będzie działo....

oznacz moderatorów
4rodzynki
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, możliwość wystawiania opinii ukróciłoby trochę poczynania nieuczciwych sprzedawców. Swoją drogą ciekawe po co stworzono Allegro lokalnie ? to taki sztuczny nie do końca przemyślany twór.

oznacz moderatorów
SucharekT
#7 Wielbiciel#

A szkoda, ze nie ma mozliwosci wystawienia komentarza, gdyz jest masa uzytkownikow ktorzy nie finalizuja, a przy tym blokuja tych co chca sprzedac. Porazka te allegor lokalne.

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A szkoda, bo za nic mają kupujacego, notoryczne opóźnienia w wysyłkach, albo niekompletne.

oznacz moderatorów
mirekang
#7 Wielbiciel#

Kupować na allegro, lokalnie budzi obawy ponieważ z niewyjaśnionych przyczyn system komentarzy nie zostaje wciąż wprowadzony. Jeżeli twierdzicie ze oszuści nie są karani i zarabiają bez konsekwencji proponuje zrobić próbę i sprzedać cos bez towaru na taką kwotę na jaką zostaliście oszukani - karma wraca...

oznacz moderatorów
reagle7
#1 Nowicjusz#

Co to za chory bezsens aby nie było komentarzy na Lokalnie? Niech no ktoś tam u was pójdzie po rozum do głowy.

oznacz moderatorów
hindpilot
#2 Obserwator#

Uważam, że to wielkie niedopatrzenie, iż nie ma systemu komentarzy na AL.

Ja akurat mam sytuację dokładnie odwrtoną. Nabyłem towar bardzo dobrej jakości, w wybitnie okazyjnej cenie, a do tego poprosiłem sprzedawcę w wiadomości o możliwie szybką wysyłkę. Nie wiem jak gość to zrobił ale dostałem paczkę dosłownie w kilkanaście godzin, a nadawana była z małej powiatowej miejscowości. Chciałem, najzwyczajniej, po ludzku, sprzedawcy podziękować i zostawić przychylny komentarz,. Zwłaszcza, że coś mi mówi, że to młody człowiek, który być może rozkręca biznes i parę rekomendacji z pewnością by mu pomogło.

 

oznacz moderatorów
DR
#7 Wielbiciel#

No i właśnie, pochwał też nie można wystawić. Wiadomo, że problemy i niezgodności są wszędzie, na normalnym allegro, ale jeśli coś jest cacy i sprzedawca się postarał to dlaczego nie mogę go pochwalić? Nie mogę zamieścić zdjęcia tego co otrzymałem. Wiecie, wasz potężny serwis nadal jest 100 lat za murz.. chińczykami.

Ale najbardziej podoba mi się wielki napis na początku tego wątku.

MAMY ROZWIĄZANIE!

A pod dołem... "nie da się" 🙂 Owacje na stojąco.

oznacz moderatorów
OldGames4You
#8 Zapaleniec#

Kupiłem przedmioty , po 3-4 godzinach anulowanie i zwrot kasy. Powód, żadnego nie podał, bo mu się nie chciało i nie chce. Dla mnie wiadomo. Napisał ktoś inny i zasugerował większą kwotę. A ja co? Nawet komentarzy negatywnych nie mogę wystawić. 

Co za jakaś bzdura z tym by nie można było ocenić sprzedaży. Na lokalnie jest po prostu bałagan. Po co ten twór lokalnie? Twór którego się Allegro po dziś dzień naprawić nie chciało. 

oznacz moderatorów