anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić komentarz po zakupie na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
colapsis
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ jak wystawic komentarz na zakupiony przedmiot lokalne ? u agnieszki 160973

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
LEW433
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalne nie ma systemu komentarzy.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Na allegro lokalnie nie ma takiej opcji,nie wystawiasz tam komentarza.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@colapsis Na Allegro Lokalnie nie ma możliwości wystawienia komentarza po zakupie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
colapsis
#7 Wielbiciel#

To bardzo niedobrze ulatwia to dokonywanie przestepsw i zmniejsza obroty na lokalnie 

.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@colapsis O jakich "przestepswach" piszesz ? Jeżeli masz problem z zakupem to https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
poliraksi
#8 Zapaleniec#

 To nie ma sensu, dlaczego nie ma możliwości oceny i ostrzeżenia innych użytkowników? Co z tego że mogę rozpocząć dyskusję skoro sprzedawca podrobionych rzeczy sprzedaje w najlepsze.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@poliraksi jeśli oferta budzi Twoje wątpliwości, bardzo proszę zgłoś ją do nas. W ofercie na dole strony znajdziesz przycisk "zgłoś naruszenie zasad", każde zgłoszenie jest weryfikowane, a jeśli Twoje obawy się potwierdzą to zostaną podjęte odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
adrian-roslon
#7 Wielbiciel#

Szczerze mówiąc ostatnio zostałem oszukany przez sprzedającego - zgłosiłem to (pominę fakt, iż nie uzyskałem odpowiedzi) i oferta zniknęła. Co z tego jak ten człowiek dalej wystawia podobne oferty i nawet nie można ocenić, że jest oszustem. Tak więc nie przekonuje mnie argumentacja, że można coś zgłosić. W mojej opinii prowizja nie jest najważniejsza.

oznacz moderatorów
czossnek
#1 Nowicjusz#

Na podstawie własnych doświadczeń stwierdzam, że Allegro ma całkowicie w tyłku te zgłoszenia - osobiście wysyłam je regularnie i nic, absolutnie NIC nie zmienia się. Sprzedający nadal wystawia opisy wprowadzające w błąd. Jesteście niepoważnym serwisem - idziecie w stronę taniego bazaru.

oznacz moderatorów
4rodzynki
#8 Zapaleniec#

No tak, kupić na ryzyko a potem się bujać z ewentualną reklamacją. Czy nie lepiej byłoby gdyby był system ocen w Allegro Lokalnie, przynajmniej ja unikałbym "słabych" i nieuczciwych sprzedawców. Bądźcie otwarci na sugestie członków społeczności.

oznacz moderatorów
Client:42572599
#7 Wielbiciel#

Mój złodziejski sprzedawca odpisał mi że inni są zadowoleni z jego zakupów. Może i są dopóki nie sprawdzą co kupili. Zgłosiłem problem z zamówieniem jakieś dwa tygodnie temu i też zero odpowiedzi. W związku z brakiem nadzoru na AL jest po prostu pełno oszustów.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42572599 Sugeruję, abyś uważał z określeniami typu "oszust", "złodziej". Są to mocne oskarżenia, a znieważony sprzedawca, może dochodzić swoich praw w sądzie. 

Czy zakładałeś dyskusję ze sprzedawcą? Możesz poprosić o pomoc doradcy, który się w niej wypowie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
pitbulka
#7 Wielbiciel#

np. takie:

kupiłam zestaw, w którego opisie miało być to, to i to. Po czym gdy dostałam paczkę w pudełku z zestawem brakuje 3 rzeczy na ponad 118zł. Po czym sprzedawca umywa ręce i insynuuję, że to ja go probuje oszukać i wyjęłam je do zdjęcia *kurtyna*. AL to jakaś żałosna porażka 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@pitbulka Masz przycisk "problem z zamówieniem" ew. https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pitbulka Bardzo mi przykro, że spotkała Cię taka sytuacja! Skorzystaj z możliwości założenia dyskusji (link do formularza przesłał Ci już @Ziolko39). W razie problemów daj znać.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wioleta040414
#7 Wielbiciel#

Ale dyskusja rozpocznie się z kupującym,tak?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wioleta040414 dyskusję może rozpocząć kupujący ze sprzedającym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mnetmaciek
#8 Zapaleniec#

I to właśnie największy problem, że dopiero reagujecie po fakcie. Tak to bym poczytał opinie, komentarze, czy nawet system punktów od 0 do 10 i bym u takiego sprzedającego nie kupił jak by mi coś nie pasowało. Tak to niestety coraz mniej zakupuję używany towar przez allegro lokalnie i wolę wybrać konkurencyjny portal z wysyłką. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Każdy na wybór, ale gdzie i u kogo się kupuje to dobrze wiedzieć i nie ma znaczenia na którym portalu kupujesz.

oznacz moderatorów