anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta Graficzna SOYO

MAMY ROZWIĄZANIE!
wybitny2
#8 Zapaleniec#

Chciałem oszczędzić, wiem ze w innym miejscu kartę można kupić taniej ale mi zależało na czasie, nie gram w gry wiec myślę sobie kilka złotych zaoszczędzone, jednak to nie jest prawda. Prawie wszystkie chińskie karty są wykonane z odnowionych materiałów, Soyo sprzedaje odnowione karty z używanym procesorem graficznym i pamięcią przylutowaną na nowej lokalnej płytce drukowanej, nie polecam ich kupowania, ponieważ płytki drukowane nie są najlepszej jakości, a często źle. Skutki zakupu sa takie ze to mina, w Windows wiatraki sie kręcą, ale juz w biosie nie, jeśli nie wchodzisz do biosu karta może wytrzymać dłużej, jeśli wejdziesz do biosu posiedzisz tam za długo karta graficzna bez chłodzenia umrze. Zresztą juz na pierwszy rzut oka wydało sie cos zle bo jeśli wiatraki na karcie graficznej przy włączeniu komputera włączają sie na chwile z duża prędkością a potem przestają pracować to juz wiadomo ze cos jest nie tak, Linka nie wstawie, ale jednego kupującego  omijam szerokim łukiem, gwarancja na zasadzie z firma chińska która te karty ma dostępne on sam odpowiedzialności nie bierze za to co wyjdzie . Nie wiem kto czyta ta wiadomości ale nie polecam, jak cos usunąć, pisze jako przestrogę. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

ale jednego kupującego omijam szerokim łukiem czy sprzedającego mamy omijać?

oznacz moderatorów
wybitny2
#8 Zapaleniec#

Sprzedającego, pomyliłem się, przepraszam serdecznie . Dzięki temu wiem ze ktoś to przeczyta . 

oznacz moderatorów
wybitny2
#8 Zapaleniec#

Napisałem mu ze wyłączyłem Pasywne chłodzenie w aplikacji producenta, bo tak można uczynić skoro jest taka opcja, on odebrał to ze karta nie miała wcale chłodzenia ze to moja wina . Widać ze nie pisał do mnie tylko tłumaczył się allegro a ja to tylko spychologia . 

oznacz moderatorów
wybitny2
#8 Zapaleniec#

Nie gram w gry wiec myślę sobie kilka złotych zaoszczędzone, tu miałem od reki więc przyjąłem że muszę ciut więcej zaplacic, jednak to nie jest prawda że wszystko co złote się świeci. Prawie wszystkie chińskie karty są wykonane z odnowionych materiałów, Soyo sprzedaje odnowione karty z używanym procesorem graficznym i pamięcią przylutowaną na nowej lokalnej płytce drukowanej, nie polecam ich kupowania, ponieważ płytki drukowane nie są najlepszej jakości. Skutki zakupu sa takie ze to mina, w Windows wiatraki sie kręcą ale nie do konca, bo ciągły strach co będzie jak się nie włącza,  juz bios to zapomnij o wiatrakach, jeśli nie wchodzisz do biosu karta może wytrzymać dłużej, jeśli wejdziesz do biosu posiedzisz tam za długo karta graficzna bez chłodzenia umrze. Zresztą juz na pierwszy rzut oka wydało sie cos zle bo jeśli wiatraki na karcie graficznej przy włączeniu komputera włączają sie na chwile z duża prędkością a potem przestają pracować to juz wiadomo ze cos jest nie tak.  Linka nie wstawie, ale jednego sprzedającego omijam szerokim łukiem, gwarancja na zasadzie z firma chińska która te karty ma dostępne, wysyłka do chin, przesyłka z chin generuje dodatkowe koszty, on sam odpowiedzialności nie bierze za to co wyjdzie, tylko odsyła żeby pisać do producenta karty i tam wyjaśniać gwarancję . Wyłączyłem półpasywne chłodzenie bo aplikacja AMD oferuje taka możliwość, karta miała max 40 stopni. Napisałem mu ze wyłączyłem półpasywne chłodzenie w aplikacji producenta, bo tak można uczynić skoro jest taka opcja że względu na strach czy włącza się wiatraki, wtedy karta zaczęła działać i chłodzenie było normalnie max 40 stopni, on odebrał to ze karta nie miała wcale chłodzenia ze to moja wina . Widać ze nie pisał do mnie tylko tłumaczył się allegro a ja to tylko spychologia .   Pisze jako przestrogę żeby się zastanowić co się robi, pisze to bo żałuję że nie ma komentarzy wtedy by to wyjaśniło co sprzedaje i jakie ma opinie.

 

 

 

oznacz moderatorów
wybitny2
#8 Zapaleniec#

IMG_20231219_101300.jpg

IMG_20231219_101243.jpg

Widac  że chłodzenie do karty graficznej jest nieporozumieniem, kości RAM nie są chlodzone, widać termopady bez chłodzenia, tylko sekcja zasilania ma chlodzenie. Powinienem wstawić fotkę jak wygląda pasta zeschnięte na wiór na procku od karty graficznej, aktualnie nie zrobiłem fotek.

oznacz moderatorów