anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy będzie opcja obserwowane dla Allegro Lokalne

andy100
#7 Wielbiciel#

Ciągle wersja beta męcząca i niepraktyczna. Wystarczyło by przekopiować parę linijek kodu ze zwykłego allegro i już by była opcja obserwowane. Wystarczy coś kliknąć i już ciężko wrócić do przedmiotu, który interesuje.

Temat wałkowany od listopada-ciągle odpowiedź że już niedługo prawie jutro to będzie dodane i dalej nic

Tragedia z wyszukiwarką to kwestia następna; no ale powoli-na allegro też ciężko coś znaleźć. 

jak się aukcja zakończy to też nie ma zwrotki że się skończyła

Gorzej niż **piiip** - chyba jakiś uczeń informatyki się poci i nikt mu nie może pomóc (nie chce) aby było lepiej

Allegro - Obudźcie się w końcu

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@andy100Poszukaj wątków niżej. To czego brakuje na ALL Lokalnie to dłuuuuga lista

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

andy100
#7 Wielbiciel#

To ja wiem ale jak się nie będzie tego nagłaśniać to zlew będzie dalej. Od czegoś powinni zacząć bo teraz coś tam kupić to niezła loteria

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@andy100 czytamy i słuchamy. Prosimy też o kulturalne wypowiedzi 🙂 Zatem, jeśli masz jeszcze jakieś konkretne propozycje zmian, wypisz je w tym wątku. Przekażę Twoje propozycje jako sugestie.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

andy100
#7 Wielbiciel#

Na tą chwilę to przychodzi mi na myśl:

  • możliwość ponownego wystawienia niesprzedanych przedmiotów bez ponownego wstawiania opisu aukcji (wystaw ponownie)
  • udostępnienie SMART w opcjach dostawy
  • lepszy podgląd zdjęć
  • trafniejsza wyszukiwarka obejmująca i allegro i lokalne
  • trochę więcej danych o sprzedających(od kiedy jest na allegro,komentarze itp)
  • możliwość oceniania transakcji aby wyeliminować "dziwnych" sprzedających

 

oznacz moderatorów