anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt z biurem dyrektora

dyanna1
#8 Zapaleniec#
Dzień dobry, czy ktoś z Was pisał może do biura dyrektora Rafała Czernika? Jaki jest adres?
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dyanna1 Jeśli potrzebujesz, to załączam adres do korespondencji 🙂 

Allegro Sp. z o.o.
ul. Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dyanna1
#8 Zapaleniec#

Cześć, dzięki ale ten to wiem, najlepiej byłby email, będzie szybciej. I jakby bezpośrednio.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dyanna1 Nie udostępniamy takich danych. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dyanna1
#8 Zapaleniec#

Jak to jest możliwe że nie ma kontaktu ani do dyrektora, ani do sekretariatu ani do biura zarządu??? Wszędzie jest jakiś kontakt, przecież musi być jakiś sekretariat?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@dyanna1  własnie do sekretariatu trafi list który wyślesz na adres który podała @ko_alka . Myśle że jeśli na kopercie dopiszesz o jaką osobę Ci dokładnie chodzi - wówczas korespondencja zostanie przekazana z sekretariatu do danej osoby.

Potem no cóż jeśłi wzbudzisz zainteresowanie byś moze kontakt nastąpi z drugiej strony .

 

oznacz moderatorów

dyanna1
#8 Zapaleniec#

Bardzo zabawne, a dyrektor mi się nie podoba. A to co piszesz to już bez tego wiem. Widzę że nie nie dostanę takiej odpowiedzi jakiej potrzebuję, co nie omieszkam również wspomnieć w liście który napiszę. Ale dzięki za czas który poświęciliście bez sensu.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

a wyobrażasz sobie, że adresy mailowe głów wielkich firm są dostępne dla każdego? żeby zawracać głowę każdą **piiip**ołą??

 

jak masz czas, to próbuj roznych konifguracji typu imie.nazwisko., pierwsza litera imienia.nazwisko, nazwisko.imie @i dalej rozne konfiguracje allegrowskiej domeny.

ja tak czasami robie jak cos juz koniecznie muszę. rzadko kiedy wychodzi

oznacz moderatorów

dyanna1
#8 Zapaleniec#

Tiaaa, może wstrzelę jak wielki wybuch i powstanie wszechświat, 1) nie piszę **piiip**oł bo szkoda mi czasu, 2) to nie bóg, 3) może być na sekretariat

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@dyanna1 proponuje napisać ten list i  dostarczyć osobiście. Adres już masz tylko wystarczy poczekać aż przyjdzie do pracy i wręczyć do rąk własnych 

oznacz moderatorów

dyanna1
#8 Zapaleniec#

Tak, biznes życia, z Krakowa do Poznania, to dlatego Polaków nikt nie szanuje i w PL i na świecie. Dobra, koniec tematu, oczywiście nierozwiązany, baj baj, udanego weekendu i też życzę takiej podróży

oznacz moderatorów