anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru po wpłaciw

wisiket
#8 Zapaleniec#

Witaj. Zrobiłem zakupy 7 maj 2024r zapłaciłem blikiem. Sklep ma opisane 14 dni czas dostawy.
Ja wysłałem kilka pytań do supan1172271466 : Kiedy wysle towar, ale zero odpowiedzi, natomiast po wejściu w zakładkę moje zakupy  SZCZEGÓLY ZAKUPU wybrałem ZAPYTAJ O ZAKUP , W ramce jest informacja :

Twoja przesyłka jest opóźniona. Jeżeli sprzedający nie wyjaśnił sytuacji, zgłoś problem z zakupem. Możesz liczyć na nasze wsparcie.

 

Po kliknięciu z zapytaniem jest kolejna informacja:

 

Chodzi o zamówienie: LAMPA ULICZNA SOLARNA COB 2000W 23 OC.... Przykro mi, że przesyłka nie dojechała na czas 😞

Najlepiej, jeśli rozpoczniesz Dyskusję ze sprzedającym – kliknij tutaj. Dyskusja to miejsce, w którym możemy włączyć się do rozmowy i pomóc Ci rozwiązać problem.

 

Szybka pomoc

Wysłaliśmy Twoją wiadomość sprzedającemu.
Możesz ją znaleźć w Centrum wiadomościJej kopię wysłaliśmy też na Twój adres e-mail.
 
Przeszedłem do następnej zakładki ZGŁOŚ PROBLEM Z ZAKUPEM
wisiket_2-1716545155788.png

Klikam DALEJ

wisiket_3-1716545255396.png

I to by było na tyle. Proszę moderatora o wsparcie bo to jest mój pierwszy taki sklep który  traktuje mnie jak powietrze.

wisiket_4-1716545480383.png

 

 

 

Zdrawiam i życzę przyjemnej pracy

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wisiket Poprosiłam odpowiedni zespół o weryfikację i pomoc w rozpoczęciu dyskusji. Proszę Cię o chwilę cierpliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wisiket Dostałam potwierdzenie, że nasz pracownik rozpoczął dyskusję w Twoim imieniu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów