anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt z sprzedawcą Allegro Lokalne

Korylek
#7 Wielbiciel#

Cześć,
Chcę kupić przedmiot na allegrolokalne, znalazłem parę fajnych ofert jednak nie jest podany pełny opis przedmiotu, dlatego napisałem do sprzedawcy.

Problem w tym, że żaden nie odpisuje. Gdyby był to jeden to jeszcze rozumiem, ze może nie zdążył sprawdzić, ale trzech? Gdy wchodzę na ich profil pisze że ostatnie logowanie było już po mojej wiadomości.

Stąd moje pytanie, czy na allegrolokalne wiadomości po prostu się nie pokazują, dlatego nie zauważyli? Czy o coś innego chodzi?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Korylek Pokazują się. Nie zmusisz sprzedawców do odpowiedzi. Jeśli opis jest niejasny, czekają na jelenia, odpuść.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Korylek W profilu widać logowanie na allegro, a nie na AL. Wystarczy, że taki sprzedający nie zagląda za często na mejlai nie wchodzi na AL przy każdym logowaniu na allegro, a nie zobaczy żadnych wiadomości (bo tych z AL nie widać na allegro).

Po co więc od razu sugerować, że ci sprzedający są nieuczciwi @xyz96?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Bo ja mogę sugerować to, co uważam za stosowne.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Dlaczego zatem masz pretensje, gdy ktoś na twój temat coś sugeruje?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Bo ja mogę mieć pretensję o co chcę i do kogo chcę. Nie zaczynaj.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Jakim prawem uzurpujesz sobie prawo do tego, jednocześnie odmawiając go innym?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Nie dyskutuj z nim. Jego nic nie przekona. On uważa, ze jak się wypowie to "Roma locuta - causa finita". Niestety, ale dogmat o niomylności dotyczy TYLKO jednego człowieka na Ziemii.

oznacz moderatorów

Alexerf
#8 Zapaleniec#

Witam mam to samo . Poprosiłem o rezerwacje na 10 dni sprzedajacy odrzucił prośbę więc podziekowałem i pozdrowiłem , sprzedajacy odpisał ze nie wie za co dziekuje i na tym koniec .Ale przelew dostałem szybciej i chce kupic przedmiot napisałem do niego I MI NIE ODPOWIADA , napisałem że chyba nie chce sprzedac przedmiotu takze nie odpowiada . Nie wiem co myśleć o niektórych sprzedawcach ale nie powinni tu być .

oznacz moderatorów

Client:63097859
#7 Wielbiciel#

Witam, mam podobnie 2 razy prosiłem o wystawienie kup teraz za pierwszym razem ogłoszenie wygasło, nie mam możliwości podglądu miejscowości czy jest w mojej okolicy a nazwa ta okazuje się jest miejscowością w kilku województwach, czy ktoś to weryfikuje ? daje to możliwość hm... pewnego braku orientacji dla kupującego, może tu, może tam co zaprzecz totalnie założenie LOKALNIE ??? gdzie ? jak nie mogę określić lokalizacji, parodia ? czy specjalnie użytkownik umieścił miejscowość trudną do zlokalizowania, polecam moderatorom przeczytać moją uwagę, pozdrawiam

ps. nr. telefonu kontaktowy w tego typu ogłoszeniach ułatwił by kontakt

oznacz moderatorów