anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam pralkę, kosz dostawy jest za duży, chcę otrzymać zwrot wpłaty.

Client:106841378
#2 Obserwator#

Dzień dobry kupiłam pralke ba allegro lokalnie okazało się że koszt jej wysylki jest dużo droższy niż było napisane i chce zwrotu pieniędzy anulowania zamówienia z Panem die z kontaktowałam pan mowi że musi allegro mi oddać napisal tez donich  o zwrot kasy dla mnie ile mam czekać ba zwrot

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:106841378 sprzedawca zwraca z allegro finanse lub podajesz mu swój nr konta i zwraca bezpośrednio na twoje konto.

oznacz moderatorów

Client:106841378
#2 Obserwator#

Mi ten powiedział ze musze fo allegro on nie ma kasy

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:106841378 niech wejdzie tu sprzedane w szczegóły przedmiotu i będzie miał możliwość zlecenia zwrotu

ps. pisz w jednym wątku jak dotyczy tego samego tematu bo wprowadzasz zamęt

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:106841378
#2 Obserwator#

Ale to mie masz nic wspólnego z ta ostatnia transakcja 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:106841378  Jeżeli Allegro nie ma nic wspólnego z transakcją to  pozostaje tylko zgłoszenie na policję.   Odzyskanie pieniędzy będzie trudne a może niemożliwe.

oznacz moderatorów

Client:106841378
#2 Obserwator#

Ale kupione było przez allegro prowadzs znimi dyskusje liczę na zwrot bo gościu odpisal teraz mu piszs zeby zwrot zrobił i cisza wogole ma w dupie żeby odpisac

oznacz moderatorów

Client:106841378
#2 Obserwator#

Wczoraj nie miałam znim kontaktu teraz dopiero rano odpisal jak postraszyłam policja ze został zgłoszony ze on nie miał. Kiedy zkontaktowac się zemba ze mi mówił że po zwrot to do allegro bo on dopóki towaru nie wyślę nie dostaje pieniędzy za zakup napisałam mu twraz gdzie ma wejść i żeby on mi odesłał i numer konta to już cisza olewa sobie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nieskładnie to wszystko opisujesz, Zakup przez Allegro i zapłacony, dyskusją otwarta przez Allegro czy sms sobie z nim?

oznacz moderatorów

Client:106841378
#2 Obserwator#

Kupiłam pralke 2 dni temu  gościu napisał ze wysylka 50zl dzwonie to pana sprzedającego on mowi że allegro ustala wysyłkę  koszt jej i ten pań powiedział że muszę sobie sama transport zorganizować  jak chce żeby wyslal to mówię zaduze koszty i chce zwrotu kasy i anulowania on mowi że muszę do allegro napisać i wtedy mi zwraca allegro próbowało się znim dkontakyowac a on nie odpisywał moich tel nie odbierał i nie odpisywał ba prośby allegro i moje smsy dzis mu napisałam ze sprawę zgłosiłam na policję odpisal 1 smsa ze nie mógł die skontaktować niby zemna i ze allegro ma mi oddać  i ze napisał do allegro o zwrot jasy dla mnie piszd panu ze on ma mi zwrócić bo dostał.kase  podałam numer konta dalej die nie odzywa juz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pisz w tym samym wątku nie zakładaj kolejnych, wprowadzasz chaos.

oznacz moderatorów

Client:106841378
#2 Obserwator#

Chciałam.opisac od początku do końca jak było 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro nie ustala takich kosztów dostawy tylko wy ustalacie między sobą, na Allegro Lokalne przy zakupie od prywatnego nie ma zwrotu, anulowania zakupu bez zgody sprzedającego, jak wyraził zgodne na anulowanie to musi zwrócić Ci śrdoki, najlepiej takie sprawy rozwiązuje się przez dyskusję( tu są widać nieścisłości) masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:106841378 

Dobra, przeczytaj dokładnie treśc tego poradnika i działaj zgodnie z nim!!!!

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/dyskusja-na-allegro/ba-p/324580

oznacz moderatorów

Client:106841378
#2 Obserwator#

A jak gościu coś kreci mowi mi zw on nie dostał dopiero dostanie jsk wyślę paczke

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:106841378 Opisz dokładnie, bo na podstawie Twojego wpisu nie bardzo wiadomo o co chodzi.

oznacz moderatorów