anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu ze sprzedającym ,zablokowany numer, podejrzewam oszustwo

Bartosek1995
#2 Obserwator#

Witam wczoraj poprzez Allegro Lokalnie zakupiłem przedmiot kosmetyczny do gry Counter Strike 2 a mianowicie nóż za 1500 zł, sprzedający pomimo wystawiania nowych aukcji oraz logowań na portal nie odczytuje wiadomości, nie odpisuje, po zakupie wysłałem sms ,że opłacone zamówienie proszę o wysłanie przedmiotu i jak się dzisiaj okazało zablokował mój numer bo próbowałem dzwonić parę razy i poczta głosowa, dzisiaj zadzwoniłem z ciekawości z numeru dziewczyny i był sygnał. Rozumiem ,że nie każdy siedzi przy komputerze poł dnia albo czasami nie ma czasu wejść dzień czy cos ale widać aktywność po logowaniach i nowych aukcjach ,że ma tą chwile . Zgłosiłem problem z zakupem i muszę czekać 24 godziny żeby poprosić o pomoc allegro. 

Jak to wygląda jeżeli faktycznie koleś okaże się być oszustem czy będzie problem z odzyskaniem pieniędzy od allegro?

Podejrzewam ,że ktoś mi pomoże dopiero za tydzień bo pewnie tyle ma czasu na wysłanie przemiotu , aczkolwiek tworzę post bo wszystkie znaki wskazują na to ,że gość jest nieuczciwy i może jest możliwość aby jakiś pracownik zweryfikował tego gościa szybciej żeby w najgorszym wypadku nie oszukał więcej osób i naraził na stres . 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Bartosek1995
#2 Obserwator#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Wydaje mi się ,że nie ma szans na jakiś błąd z mojej strony , widzę w zakupach na allegro lokalnie  że zakupiłem to i płatność zakończona .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Bartosek1995 Jak masz zakup to nie ma co panikować, sprzedający wg regulaminu ma 7dni na wysłanie, ale możesz zawsze otworzyć dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Bartosek1995
#2 Obserwator#

w podanym linku przez Ciebie nie ma tego zakupu ponieważ mój zakup był na allegro lokalnie a nie zwykłym , ale wchodze na lokalnie w zakup i mam więc raczej spoko. Jestem lekko zirytowany bo chciałbym już mieć przedmiot albo kupić od kogoś innego jak ten mi tego nie wyśle a nie czekać a wyczuwam oszustwo bo kto normalny blokuje numer osoby co kupiła cos od Cb albo nie ma z nim kontaktu. 

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bartosek1995 sprzedający ma 24h na odpowiedź w dyskusji, po tym czasie, poproś o pomoc pracownika Allegro. Dziękuję za Twoje zgłoszenie, rozumiem, że zachowanie sprzedającego może budzić niepokój, ale na razie musimy poczekać na jego odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Bartosek1995
#2 Obserwator#

@la_nika czy ma pani możliwość sprawdzić czy z mojej strony wszystko przebiegło jak należy zakup, płatność ?

Dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bartosek1995 tak, sprawdziłam i wszystko jest okej. Zakup jest opłacony, wszystko przebiegło prawidłowo. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Bartosek1995
#2 Obserwator#

 

@la_nika Dziękuje trochę mnie to uspokoiło, pozostaje mi czekać.

Dziekuję za pomoc

oznacz moderatorów