anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam towar z allegro lokalnie, a sprzedający nie może wydrukować etykiety

Client:101364745
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dzień dobry! Allegro lokalnie nie odpowiada na pytania w problemie!!!????

Kupiłam we wtorek blender na allegro lokalnie, a sprzedający nie może wydrukować etykiety i wysłać, bo jej mówi system że jest błąd w moim adresie ?!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101364745 poproś sprzedającego żeby sam zgłosił się do nas przez ten formularz kontaktowy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Pomożemy rozwiązać ten problem, ale to sprzedający, musi się z nami skontaktować. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co to za sprzedający szuka pomocy u kupującego, sprzedaje a nie potrafi nadać, niech wyśle za swoje, jak nie potrafi wydrukować.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To zgłoś allegro niech poprawią. To jest możliwe. Z pół roku temu też miałam taką akcję. Wyskakiwał błąd w danych kupującego. Oczywiście zgłaszam allegro. Odpowiedź była the best, coś w stylu "klient ma podany błędny adres, proszę go poprawić". No fajnie tylko: a) paczka do paczkomatu to żaden adres mi potrzebny nie był, b) to było przed ostatnimi zmianami to jedyne co mogłam poprawić to moje dane. Jego tylko allegro mogło. No i tak sobie pisałam ponownie, gdzieś na wieczór to  końcu zrobili. 

Zgłaszaj to dziewczyno, bo to do Ciebie paczki mają iść i Ty za swój adres odpowiadasz.  Jak nie przypilnujesz to następny może mieć ten sam problem. Swoja drogą to czemu allegro karze obcej osobie zmieniać Twój adres?

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Paczkomat? Może jest awaria paczkomatu, w którym chcesz odebrać, albo już on nie istnieje (został przeniesiony), wtedy często sprzedający nie może wygenerować etykiety.

oznacz moderatorów