anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiem przez Kup Teraz - pare godzin pozniej sprzedający został zawieszony

MAMY ROZWIĄZANIE!
Streak0
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Zakupiłem przedmiot na allegrolokalne za pomocą "Kup Teraz" było to 01:00. Zrobiłem szybko płatność BLIKiem poprzez allegro. Teraz wchodzę (godzina 08:00) na profil Sprzedawcy i zostało ono zawieszone. Nie zdziwiem sie ponieważ chwile po zakupie na tym koncie zaczeła się seria dziwnych okazji za ja miałem to nieszczęście, że w chwili zakupu konto wyglądało jeszcze normalnie bez jakiś SUPER OKAZJI. Czy mogę się ubiegać do allegro o zwrot pieniędzy czy muszę teraz czekać całe 14 dni na skorzystanie z POK pomimo ze agent juz wylapał bana?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Blokada konta nie zwalnia z obowiązku finalizacji transakcji, ale problem może oczywiście się pojawić. Możesz otworzyć Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE i poprosić tam o pomoc Allegro, a jeśli to nie przyniesie rozwiązania, wystąp o zwrot wpłaty z POK. Zgodnie z regulaminem możesz to zrobić po 14 dniach, ale bywają wyjątki, czasem można to zrobić wcześniej, to także przewiduje regulamin, pisz do allegro. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38&subjectId=4c2c4428-a...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Formularz winien być wysłany do Allegro.pl nie wcześniej niż po 14 dniach, ale nie później niż 180 dni od zawarcia umowy zakupu Towaru. W uzasadnionych przypadkach termin wskazany powyżej może zostać skrócony lub wydłużony. O skróceniu lub wydłużeniu terminu Kupujący zostanie poinformowany przez Allegro.pl za pośrednictwem poczty elektronicznej

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Widać że ktoś w nocy się nieźle zabawił wystawiając tę wyprzedaż okazyjną .Na przyszłość do okazji podchodź rozważniej zwłaszcza na AL gdzie te są zbyt często i nie są od od uznanych sklepów tylko od przypadkowych sprzedawców .

oznacz moderatorów