anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupilem wczoraj przedmiot zaplacilem blik sprzedajacy twierdzi ze nie dostal pieniędzy

rafdre12162
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@rafdre12162 niech sprawdzi w zakładce Środki i historia operacji.

A tu ma instrukcję aktywacji i wypłaty https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rafdre12162 Sprzedawca ma wpłatę w swojej zakładce Allegro Finanse i ma obowiązek wysłać Ci towar. Zakup masz tu; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

A w którym miejscu @rafdre12162 napisał, że zakup był na lokalnie (nie pomijając faktu, że nie przyszedł tutaj z problemem typu "nie widzę zakupionego przedmiotu")?
Może sprzedający ma wpłatę w zakładce, a może jej nie ma - to zależy od tego, czy blik akurat się nie wyłożył.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jak się nie ma pojęcia, to lepiej się nie wypowiadać i nie prowokować. Tytuł wątku został zmieniony, wcześniej było tam o braku towaru w kupionych. Już przyszliśmy i szukamy zaczepki?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

rafdre12162 zprawdź status platności w zakładce ,, moje zakupy ,, Jeśli jest opłacone domagaj się wysyłki .

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

rafdre12162 jełsi Ty w zakładce "kupione" masz status - opłacone . J ieśli dostałem maila: "sprzedający otrzymał Twoją wpłate" wówczas domagaj sie wysyłki . Jełsi nie dostałes takiego maila a status płatności masz "płatność rozpoczeta" wówczas sprzedający jeszcze Twojej wpłaty nie otrzymał. Z doświadczenia wiem że blik czasem sie zawiesza i klienci musza ponawiac. No ale wszystko idzie sprawdzic:)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafdre12162  sprawdziłam i było to na Allegro Lokalnie i może dlatego Sprzedający tego nie widzi. Ty zobaczysz ten zakup tutaj, a Sprzedający tutaj. Płatność przeszła i wszystko się zgadza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ann59
#7 Wielbiciel#

Mam to samo twierdzi że nie dostał pieniedzy. Dyskusja rozpoczęta i walka o zwrot pieniedzy. Nie mam ani towaru ani kasy wszystko opłacone przelewem z banku i nadal twierdzi że nic nie otrzymał

oznacz moderatorów

ann59
#7 Wielbiciel#

Jak mam odzyskać pieniadze? Bo juz towaru nie chcę...

oznacz moderatorów