anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja lokalna

evanescence99
#7 Wielbiciel#

Witam, podjęłam się licytacji obuwia, między czasie napisałam do osoby, która wystawiła buty. Niestety nie odpowiada na moje wiadomości z prośbą o więcej zdjęć. Okej wygrałam licytacje i wciąz pisałam o więcej zdjęć obuwia. Pomimo wygranej nie dokonałam odrazu płatności bo wydawało mi się to podejrzane ze względu na brak kontaktu.I niestety kilka godzin później przedmiot został usunięty przez wystawiającego. Co powinnam w takiej sytuacji zrobic jeśli wygrałam licytacje, a nie miałam żadnej odpowiedzi na pytania z mojej strony?Marywi mnie faj właśnie ze nie ma tutaj ochrony dla kupujących jeśli wystawia osoba prywatna i co z ta kwestia jeszcze? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@evanescence99 na Allegro Lokalnie również obowiązuje ochrona kupujących, jednak nie opłaciłaś wygranych zamówień u tej sprzedającej. Odwołana została Twoja poprzednia wygrana u tej sprzedającej (dotycząca tej samej oferty). W tej sytuacji mogę poprosić o wysłanie wiadomości e-mail do sprzedającej, być może nie zauważyła Twoich wiadomości lub nie wie, że oferta jest wciąż dostępna na Lokalnie. Daj proszę znać, czy chcesz aby taka  wiadomość została wysłana do sprzedającej? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów