anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja na Allegro Lokalnie została przebita, czy mogę sprawdzić oferty kupna?

MAMY ROZWIĄZANIE!
andzia558
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Złożyłam licytację na AllegroLokalnie jako pierwsza i  przy cenie wyjściowej 30 zł. po mojej licytacji cena była 31 zł. i była jako najwyższa. Po  1 dniu zaglądam a moja cena została przebita i z 31 zl. zrobiło się 65 zł. a licytowała po mnie tylko 1 osoba i złożyła  tylko 1 ofertę. Nadmieniam, że oferta sprzedaży była kilka dni i nikt nie licytował. Przed licytacją  kontaktowałam się ze sprzedającą, że chcę licytować i kupić tę rzecz do kompletu (chodziło mi o to, że chcę licytować i w przypadku wygranej chcę aby wysłała mi tę drugą rzecz razem z pierwszą  już zapłaconą) I teraz moje pytania.:

1.. Czy możliwe jest żeby 1 licytujący przebił licytację o więcej jak 100 %. ? 😏😲

Myślę, że teoretycznie jest to możliwe, ale logicznie to do mnie nie przemawia, który licytujący ( jedna osoba) przebija tak dużo ofertę. To kompletny absurd.  🤔😯😲

Na razie nic nie sugeruję ale pomimo to mam swoje podejrzenie. 🤐

2, Czy na allegro lokalnie można   sprawdzić "oferty kupna" jak to jest na zwykłym allegro ? 

3. Gdzie mogę sprawdzić jaka była cena wyjściowa licytowanej rzeczy ?

Nadmieniam, że rzecz nie jest znów aż tak unikalna,  żeby 1 osoba przebijała ofertę o ponad 100 %.

Sporo i dość długo kupuję w licytacjach i pierwszy raz spotkałam się z taką dziwną sytuacją. 😲

I jeszcze jedno, przebiłam tę ostatnią ofertę (przebicie o 1 zł.)  raczej odruchowo i teraz moja oferta jest najwyższa i wynosi 66 zł. Ale w przypadku wygranej nie jestem pewna zakupu w związku z moimi podejrzeniami.

Zależy mi na możliwie pilnej odp. ponieważ licytacja kończy się 11,11.21 r o godz, 21,19.🙂

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na AL jest tak ,że każda oferta przebicia jest od razu taka jaką użytkownik który przebija złoży .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@andzia558 Tak, na Lokalnie można przebić towar o 100% lub więcej. Każdy może zalicytować, ile chce i jego cena maksymalna jest od razu widoczna. Nie sprawdzisz ofert kupna.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@andzia558 jeżeli to licytacja to każdy może zaoferować swoją kwotę. Może ktoś też poluje na ten przedmiot.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@andzia558 Na Allegro Lokalnie (w odróżnieniu od Allegro) nie ma automatycznego systemu, który licytuje za Ciebie do określonej kwoty. Samodzielnie ustalasz, ile jesteś w stanie zapłacić za przedmiot. Do końca licytacji zostało trochę czasu, zatem cena wciąż może wzrosnąć. Jeśli Twoja oferta kupna zostanie przebita, zobaczysz komunikat na stronie ogłoszenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów