anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

List priorytetowy allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
ireczeknorge
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich

W miniony piątek 10.07 zakupiłem produkt na allegro lokalnie dokładnie grę na Nintendo switch za 180zł plus jedyna możliwa do wyboru opcja dostawy pomijając odbiór osobisty czyli Paczka pocztowa priorytetowa - 14zł oczywiście płatne z góry.Sprzedawca tego samego dnia napisał wiadomość że paczkę wyślę w poniedziałek, ponieważ dzisiaj już nie zdąży. Po wczorajszym kontakcie ze sprzedawcą 16.07 Paczka pocztowa za 14zł okazała się tak naprawdę zwykłym listem priorytetowym nie rejestrowanym wiec sprzedający nie ma ani dowodu wysyłki ani numeru do śledzenie co automatycznie wyklucza jakikolwiek spór z pocztą polską jeżeli list zaginął wiem że to dopiero 4 dni i mógł być jakiś poślizg na poczcie ale wole zapytać zawczasu co w takim wypadku robić czy otwierać dyskusje ze sprzedawcą czy kontaktować się z allegro bo wiem że przez pocztę nic nie osiągnę jeśli list był nierejestrowany.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
accadia
#12 Orędownik#

Z tego co mi sie wydaje to na chwile obecna nie ma mozliwosci wyslania takiego gabarytu poczta jako listu - tak wiec jak dla mnie zwykly przekret. 

oznacz moderatorów
ireczeknorge
#7 Wielbiciel#

Dziwna sprawa bo cena w miarę uczciwa nie jest to jakaś super promocja kontakt ze sprzedającym wciąż jest, konto pięć lat i jedna pozytywna ocena ciężko uwierzyć żeby gość się pakował w takie oszustwa.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@accadia A pewnie, że jest możliwość.

FORMAT L
MAKSIMUM - suma długości, szerokości i wysokości 900 mm, przy czym największy z tych wymiarów (długość) nie może przekroczyć 600 mm.
MASA do 2000 g.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ireczeknorge Sprzedawca musi dostarczyć kupiony towar nawet wtedy, gdy wysłał go innym rodzajem przesyłki, choć powinien wysłać paczką, jak napisał w ofercie. Poczekaj jeszcze dzień, dwa, otwórz dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa , poproś w niej o pomoc Allegro, a jeśli mimo to towaru nie otrzymasz, po 14 dniach wypełnij wniosek o zwrot wpłaty z POK;

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów
ireczeknorge
#7 Wielbiciel#

Ok tak zrobię, dzięki za info 😉

oznacz moderatorów