anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem i chcę się zapytać

Client:103665111
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AdamSmak
#11 Animator#

Kto pyta nie błądzi

oznacz moderatorów

Client:103665111
#7 Wielbiciel#

Dzień  dobry  mam pytanie  wbiłem  kup  teraz  jak dobrze  pamiętam  w  piątek  ale  nie  dokończyłem całej  transakcji  kup  tera  bo  mam problem  taki  że  jestem  poza  domem  a  przed  wyjazdem dostałem nową  kartę  płatniczą i  nie  mogłem przy  innej  aukcji  oplacić za przedmiot  który  wylicytowałem. I  chciałem  spróbować  dokończyć  transakcji  ale  nie  moge  tego  zrobić .  Czy  jak  wbiłem kup  teraz  a  nie  dokończyłem  to po  zapłaceniu  stanę się  właścicielem tego  przedmiotu  ?  Co  mam  zrobić  żeby  spróbować  transakcji  ?  Czy  właściciel  tego  przedmiotu  który  był  na  aukcji  kup  teraz  zablokował  mnie  ?  Co mam  zrobić  ?  Pozdrawiam  Marek 

oznacz moderatorów

AdamSmak
#11 Animator#

Sprawdź w https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione czy zakup masz na liście

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zalecam kontakt ze sprzedawcą celem wyjaśnienia i ustalenia warunków transakcji .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103665111 Tak, stajesz się właścicielem na 5 dni. Jeśli w tym czasie nie zapłacisz, umowa kupna jest rozwiązywana, a transakcja uznana za niebyłą - tak stanowi regulamin Lokalnie. 

oznacz moderatorów

Client:103665111
#7 Wielbiciel#

Witam  bardzo  dziękuję  spróbuje  coś  w tym  kierunku  zrobić  a  jak nie  kupię  trudno  tutaj  jest tyle  ciekawych  przedmiotów które  mnie  się  podobają  .  Pozdrawiam  Marek  

oznacz moderatorów