anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja oferta licytacji jest zawsze przebita

Client:80102015
#7 Wielbiciel#

Witam, interesuje mnie kilka ogłoszeń licytacji i jest problem w tym ze gdy dam wyższa kwotę niż obecną pokazuje się komunikat że moja oferta została przebita, gdy patrze na osoby które licytują widzę osobę która dala o 50gr więcej niz ja w ułamek sekundy, dziwne jest również to że ta osoba dala to 50gr więcej w poprzedni dzień (4 czerwca) czy ktoś wie o co chodzi? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Bo ktoś wpisał wyższą kwotę, zobacz jak działa licytacja na AL: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/poznaj-allegro-lokalnie-informacje-ogolne/jak-dziala-licytac...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ktoś licytuje z automatu .Można sobie wykupić taki program i ustawiać w wybranych licytacjach do jakiej kwoty chce się aby za ciebie przebijał złożone przez innych oferty. Twoja oferta będzie najwyższa dopiero jak przebijesz tę ustawioną przez niego ofertę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL?🤔

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Do licytowania na AL również są takie programy. Znam dwa.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 To trochę nie tak > te programy nie ingeruja w trakcie licytacji (np dzień czy dwa przed zakończeniem) Program licytuje w ostatnich kilku sekudach (zależy na jaką wartość ustawisz bufor strzału) dotąd, aż wygra albo skończy się ustawiony limit.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:80102015 ktoś zaoferował cenę maksymalną i dopiero po jej przekroczeniu twoja oferta będzie najwyższa i wiążąca.

Poczytaj sobie o zasadach licytacji na zwykłym allegro i na lokalnie 

 

oznacz moderatorów