anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem zamówionego klucza do gry

Idź do rozwiązania
Aburedashi
#8 Zapaleniec#

Niestety dziś padłem ofiara oszustwa . Kupujący wystawił klucz do pewnej gry 🙂 Kod nie przyszedł po godzinie wiec napisałem do niego , zero odzewu z jego strony i Po 1 h podniósł kwotę sprzedaży . Sprzedał tak okolu 20 kluczy po czym skasował wszystkie swoje oferty . Nie mogę zgłosić sprawy przez POK ponieważ nie minął termin 14 dni . Boje się ,ze usunie konto a pieniądze przepadną ;/ Allegro lokalnie to jakiś raj dla kanciarzy ...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

@Aburedashi Ale możesz spróbować otworzyć dyskusję, najlepiej od tego zacząć:https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
Aburedashi
#8 Zapaleniec#

Wyskoczyła informacja 

„Konto sprzedającego jest już zawieszone i nie odblokujemy go, dopóki problem nie zostanie wyjaśniony. Proszę sprzedającego o pilne rozwiązanie sprawy, mam nadzieję, że zostanie ona pomyślnie zakończona.
Jeśli tak się nie stanie, po 14 dniach od zakupu, możemy zwrócić kupującemu pieniądze z Programu Ochrony Kupujących. Informacje na temat Programu dostępne są w artykule naszej Pomocy.
W przypadku dodatkowych pytań, włączymy się do dyskusji. Proszę je tutaj zadać i skorzystać z przycisku “poproś o pomoc Allegro”.”

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Aburedashi Został więc wniosek do POKu, jak napisałeś po 14 dniach.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Aburedashi Odczekaj te 14 dni i zgłoś wniosek o zwrot wpłaty do POK. Pieniądze odzyskasz.

https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów