anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie polecam zakupów na Lokalnie

teletech69
#7 Wielbiciel#

Witam.

 

Ne polecam nikomu zakupów na allegro lokalnie. Chciałem kupić moduł do gry Pet simulator 99. Oczywiście gość przelewem nie, blikiem nie tylko kod psc..... No i tu oczywiście złe kody, że niby jestem oszustem , że komuś przekazałem je wcześniej...Długa historia. Reasumując  gość zwrócił blika , więc oficjalnie zakup zakończony zwrotem. Ale kody że mu przekazałem psc to niestety moja naiwność. NIC TU NIE KUPUJCIE!!!! Dziwię się że taka portal jak Allegro lokalnie istnieje. Powinno być zakazane!!! 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zamiast kupować od drobnych handlarzy rób zakupy od firm z uznaną reputacją i problem zniknie. Już od dawna jest wiadome że AL to piaskownica w której bawi się wiele niegrzecznych dzieci ,tak tych co sprzedają jak i tych co udają że kupują. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Nie przesadzaj. Tobie się coś nie udało, ale inni jakoś może mają więcej szczęścia. Nie ma co od razu tego przekreślać. Jak widzisz że ktoś coś kręci i wiesz to przed zakupem - po prostu nie kupuj. Szukaj gdzie indziej albo idź do ofert firm albo - polecam trzyliterowy portal ale nie próbowałam tam nic działać z usługami elektronicznymi

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Trochę chaotycznie piszesz, nie znamy szczegółów a to zawsze ważne, więc nie kupuj, Jak już tak daleko zaszło to, napiszę Ci tak; dla mnie to naiwne kupować jakieś kody do gier.😕

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Jeśli chodzi o jakies przedmioty do gier to na allegro lokalnie bezkarnie robią wałki sprzedając powietrze, np. jakieś puste darmowe konta, albo postacie bez niczego o czym napiszą gdzieś pod koniec opisu. Brak systemu komentarzy, więc małolaty mogą tak sobie dorabiać do kieszonkowego a allegro nie widzi problemu w takich oszustwach. Na zwykłym allegro skończyłoby sie to po 2 transakcjach.

oznacz moderatorów