anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie typowa sprawa

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:59597538
#8 Zapaleniec#

witam mialem dzisiaj nie fajna sytuacje pisalem z jakąs agata_konsultant i mowi mi ze dostalem przelew bezposredni ale nie na payu a zawszze kto u mnie kupywal zawsze bylo na payu i mowi mi ze zostaje zablokowane moje konto i troche to dziwne ale wydaje mi sie ze to jakis oszust prosilbym o pomoc 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
vonNogay
#16 Inspirator#

Tak, to oszustwo, nie dostałeś żadnego przelewu a ta Agata_konsultant to konto oszusta.

 

oznacz moderatorów
Client:59597538
#8 Zapaleniec#

dzk ci i napisal mi jeszcze ze mi pismo mi grozi

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Client:59597538 Nic Ci nie grozi, poza utratą gotówki, dostępu do konta o ile klikniesz w jakiś przesłany przez oszusta link.Nic nie klikaj !!!

oznacz moderatorów
Client:59597538
#8 Zapaleniec#

kliknalem raz ale chodzi o to ze mnie na allegro przenioslo i do wiadomosci wiec sie nie balem 

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Client:59597538 Pewien jesteś że to była oryginalna strona Allegro?W każdym bądź razie nie klikaj w nic więcej.Przeskanuj komputer, zmień ewentualnie hasła.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59597538 Konto agata_konsultant zostanie zablokowane. Dobrze, że jesteś czujny i do nas napisałeś! Nie klikaj proszę w żadne linki nieznanego pochodzenia i nie podawaj przypadkiem swoich danych do konta bankowego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów