anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę zakupu

basia-001
#1 Nowicjusz#

Witam w dniu 22.10.2024r. kupiłem smartfon ,otrzymałam link z Allegro lokalne ,kupiłam i opłaciłam Blikiem ,nie otrzymałam potwierdzenia zakupu,nie ma w zakładce kupione  .Czy zostałam oszukana czy ktoś podszywa się pod stronę Allegro ,co mam zrobić ?

Oto link: https://allegrolokalnie-ogloszenie-54323.shop/oferta/nowy-samsung-galaxy-s24-8gb256gb-czarny/38

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@basia-001 tak zostałaś oszukana to jest strona łudząco podobna do allegrolokalnie.pl. Pozostaje zebrać wszystkie dostępne dowody i udać się na policję. Niestety pieniądze są nie do odzyskania.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

@basia-001 jest to oszustwo, o pieniądzach zapomnij i zgłoś sprawę na policję. Blik pewnie wypłacony w bankomacie. Oferta pewnie 30-40%  tańsza od oferty z dystrybucji/ceny rynkowej w żaden sposób nie wzbudziła podejrzeń?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@basia-001 Opłaciłaś BLIKiem a oszust wypłacił sobie kasę z bankomatu, teraz nie da się odzyskać kasy, powinnaś pójść z tym na Policje.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

Nie będzie telefonu.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

@serwis-texas Aleś brutalny 😕

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@NipponShorty 

Brutalny to jest świat. Ten cały mobilny internet, przeglądarka w której nic nie widać, aplikacje, logowania portalami społecznościowymi to wszystko ogłupiło społeczeństwo dla których internet jest codziennością. Finalnie ludzie nie wiedzą że strony internetowe mają domeny. Tak podstawowa sprawa.   

Nie wiedzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potem się robi zakupy na

allegrolokalnie-ogloszenie-54323.shop

 

 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

Ja to nazywam selekcja naturalną. Dopóki się nie sprażą to się nie nauczą.

oznacz moderatorów