anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Numer telefonu przy kodzie odbioru w wiadomości od InPost paczkomaty

Client:63358141
#8 Zapaleniec#

Czy na  otrzymanym powiadomieniu o przesyłce do odbioru w paczkomacie InPost przy numerze kodu podany jest numer telefonu sprzedawcy czy odbiorcy? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Powinien być odbiorcy.

oznacz moderatorów

Client:63358141
#8 Zapaleniec#

Tak mi się też wydawało.Kupilam towar u sprzedawcy siedem dni temu, przesyłki nie otrzymałam,a sprzedawca twierdzi że wysłał paczkę i że jest do odbioru w paczkomacie. Wysłał mi screen z kodem odbioru a pod nim numer telefonu nie mój oraz inny adres paczkomatu. Na moje pytanie o co chodzi, że numer telefonu jest inny niż mój stwierdził że jego aplikacja tak mu pokazuje. Że to jest jego numer telefonu. A paczkomat przez pomyłkę wpisał inny. Czy on próbuje mnie oszukać?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:63358141 wal dyskusję , bo widać ,że leci sobie . Nie ma takiej możliwości ,żeby inna osoba / nawet nadawca / otrzymał przypisany Tobie kod odbioru .

Podaj tu może numer transakcji to nasze słoneczka postawią do pionu tego gostka  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:63358141
#8 Zapaleniec#
Zakupione od Client:41028631 z dnia 03 Wrz. 2022, 08:29
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:63358141, w tej sytuacji załóż sprzedającemu Dyskusję. To, jak działa, opisaliśmy tutaj

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:63358141 mogło się tak zdarzyć że jak nadawał sam ręcznie to podał zamiast Twojego swój i kod przyszedł  na jego telefon 😞  idź do paczkomatu podaj jego telefon i kod który Ci podesłał, jak nie kombinuje i jest to pomyłka to odbierzesz bez problemu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:63358141
#8 Zapaleniec#

W statusie zamówienia widnieje treść: przygotowana przez nadawcę. I tak od kilku dni bez zmian. Na śledzeniu przesyłki InPost sprawdzałam codziennie numer przewozowy, dziś też.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 no masz rację , ale nie uważasz ,że za dużo pomyłek ... .inny paczkomat ... inny telefon , .wprowadziny numer przesyłki .... nie zmieniony jej status od paru dni ....hmmmm...noooo .. .chyba ,ż to ONE BOX .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria no zbyt optymistyczne ale widzę że zakup na lokalnie więc se pomyślałem tak - wygenerował na allegro list, źle zaznaczył gabaryt i nie weszła, stwierdził że nada sam w paczkomacie i pomieszał telefony ? 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:63358141 Otwórz dyskusję tam sprzedajacy się wypowie i wszystko się wyjaśni: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów