anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oceń NIE UCZCIWEGO sprzedającego na Allegro Lokalnie

gkmaster
#7 Wielbiciel#

Z uwagi na to że Allegro Lokalnie sprzyja oszustom których nie można w żaden sposób ocenić to może dobrym pomysłem będzie wpisywanie pod tym postem nieuczciwych sprzedających. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

REGULAMIN nie pozwoli, a on ŚFIENTA ŻECZ

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pomysł może i jest dobry ale z realizacją jak miałby to wyglądać?będzie wpisywanie pod tym postem nieuczciwych sprzedających. Jakim postem, tu?

oznacz moderatorów

gkmaster
#7 Wielbiciel#
  • REGULAMIN nie pozwoli, a on ŚFIENTA ŻECZ - który punkt regulaminu zabrania opisywania nieuczciwych allegrowiczów? 
  • Jakim postem, tu? - tak TU - jak ktoś będzie chciał sprawdzić czy dany allegrowicz już raz dał ciała to w szukajce u góry wpisze jego nik i zakładam że wyszuka info o nim. Jeśli allegrowicza nie ma w tej dyskusji to prawdopodobnie jest uczciwy.

Od taki pomysł - ale może macie jakiś lepszy? Uważam że trzeba walczyć z takimi cwaniakami - sam ostatnio padłem ofiarą takiego cwaniaka który sprzedawał pamięci ram - nie działające 😞

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

wpisz nick tego "cwaniaka" którego padłeś ofiarą, poznasz moc REGULAMINU / no chyba że się strachasz?

oznacz moderatorów

gkmaster
#7 Wielbiciel#

Już ko_alka wyjaśniła więc temat do zamknięcia. No cóż - cwaniak, złodziej, przestępca zawsze w tym kraju miał lepiej niż uczciwy obywatel 😞

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gkmaster Cześć. Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, ale Allegro Gadane to nie jest odpowiednie miejsce na takie rzeczy. Nie można tutaj posługiwać się loginami innych osób (a zwłaszcza w wiadomościach, które mogą naruszać ich prawa). 

Jeśli jakiś sprzedający z Lokalnie zachował się nieodpowiednio, to jako Allegro dajemy Ci odpowiednie narzędzia, które służą do wyjaśniania takich sytuacji (np. dyskusja). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

gkmaster
#7 Wielbiciel#

Tak - właśnie się przekonałem jak to narzędzie Allegro pod tytułem dyskusja działa. To jest tylko "okno" do rozmowy i nic więcej - pomoc jaką kupujący uzyskuje jest na poziomie 0 gdyż zalecenie - "proszę wyjaśnić sprawę ze sprzedającym" to nie jest pomoc bo na taką pomoc to sam wpadłem. Problemem w Allegro Lokalnie jest to że Sprzedający dostaje kasę zanim kupujący odbierze produkt - więc taki nieuczciwy sprzedający jest chroniony bo nikt nic mu nie może zrobić - dostał kasę, towar sprzedany i ch... że zepsuty i nie działa. Do tego jeszcze Regulamin Allegro go chroni bo można naruszyć jego prawa - czyli powiedzieć wszystkim że jest oszustem a być może gość nie jest oszustem tylko np. "zagubionym sprzedającym"  a to już mogło by być pomówienie. No cóż - chrońmy dalej przestępców bo jak to w PL - złodziej zawsze ma lepiej. ko_alka Dziękuję za wyjaśnienie.  Temat do zamknięcia. 

oznacz moderatorów