anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ochrona kupujących przy kupnie skinów csgo

MAMY ROZWIĄZANIE!
OddajKota
#7 Wielbiciel#

Cześć, chcę kupić skiny do csgo na allegro lokalnie. Widziałem, że na dziale elektronika podatek wynosi 5% a nie 8% jak w innych przypadkach. Czy kupując skiny które będą w kategorii elektronika jestem dalej objęty ochroną kupujących i czy kupując w taki sposób mam 100% pewności, że gdybym nie otrzymał skinów z ogłoszenia pieniądze zostaną mi zwrócone?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@OddajKota Program Allegro Protect obowiązuje zarówno na Allegro jak i Allegro Lokalnie, dlatego jeśli będziesz miał problemy z zamówieniem i dokonasz zakupu na tej drugiej platformie będziesz mógł w razie problemów złożyć wniosek o rekompensatę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Wspomnę ci tylko że to allegro lokalnie czyli sprzedający nie musi przyjmować zwrotów oraz że treści cyfrowe nie podlegają zwrotom, a także uwaga na oferty z losowymi skinami i handlowaniem kontami ponieważ zgodnie z regulaminem allegro ani tym ani tym handlować nie wolno 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale jak wystawia towar i go nie dostarczy i Allegro nie usunęło oferty to podlega ochronie Allegro zgodnie z " allegro gwarantuje bezpieczne zakupy".🙂

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Raczej podejrzewam ze to bedzie oferta z rodzaju pakiet losowych skinow a na zdjeciach te super rzadkie i wtedy **piiip** zbita 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dzieci kupują i później narzekania.

oznacz moderatorów
OddajKota
#7 Wielbiciel#

Nie to nie będzie taka oferta. 😉 Wiem, że gdy coś kupuje to opis musi się zgadzać z tym co mam dostać. 

oznacz moderatorów