anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za produkt na Allegro lokalnie

voytaz73
#1 Nowicjusz#

Chcę zakupić produkt na Allegro lokalnie, sprzedawca proponuje wysyłkę do paczkomatu, mi ze względu na czas dostawy najbardziej odpowiada odbiór osobisty. Uzgodniłem taki odbiór osobisty, ale mam pytanie odnośnie opłaty za tą transakcję - czy mam kliknąć "Kup teraz" i opłacić transakcję a potem odebrać produkt? Jest to drogie urządzenie więc jakie jest zabezpieczenie tej transakcji - czy ja po odbiorze potwierdzam i wtedy pieniądze są przekazywane sprzedawcy czy otrzymuje je od razu, a w przypadku problemów ja zgłaszam to Allegro i dopiero wtedy próbuję dochodzić swoich roszczeń i zwrotu pieniędzy?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@voytaz73 osobiście zalecam transakcję przez Kup teraz bo masz wtedy ochronę kupującego.

oznacz moderatorów

voytaz73
#1 Nowicjusz#

Co się stanie w sytuacji, jeśli dokonam wpłaty, pojadę po odbiór a sprzedającego nie będzie lub produkt będzie nieoryginalny?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@voytaz73 jeśli już masz podejrzenia to kup w sklepie 😄 jedź obejrzyj, wróć do domu i zakup, potem wróć i odbierz 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

voytaz73
#1 Nowicjusz#

Nie mam żadnych podejrzeń, tylko nie korzystałem z takiej opcji i chcę wiedzieć jakie jest zabezpieczenie przed nieuczciwym sprzedającym, to wszystko.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@voytaz73 Weź dowód o zakupie o od sprzedającego, oczywiście kliknij kup przez Allegro.

oznacz moderatorów