anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
paulos15
#7 Wielbiciel#

Proszę o jak najszybsze zablokowanie oszusta z Wrocławia 

[edycja]

 

Prawdopodobnie nastąpiła podwójna sprzedaż wystawionego przedmiotu.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
paulos15
#7 Wielbiciel#

Uwaga na złodzieja i oszusta z Allegro lokalnie do tej pory nie otrzymałem towaru ani zwrotu kwoty. Poniżej link do ogłoszenia :

https://allegrolokalnie.pl/oferta/dysk-seagate-barracuda-8-tb-3-st8000dm004-pkk

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@paulos15 1. Opisz coś więcej. Kiedy nastapiła sprzedaż ? Skąd ta informacja "Prawdopodobnie nastąpiła podwójna sprzedaż wystawionego przedmiotu"

2. Nazywanie na publicznym forum kogoś złodziejem i oszustem bez podania przyczyny jest karalne. Nie wolno używać epitetów, a tym bardziej ot, tak sobie.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@paulos15, czy na pewno był to zakup za pośrednictwem Allegro Lokalnie? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
paulos15
#7 Wielbiciel#

Niestety nie , miał być ale oszust zaproponował mi przelanie połowy kwoty a drugiej połowy po sprawdzeniu przesyłki, po czym pojawiła mi si e przesyłka w aplikacji in post , od tamtej pory sie nie odzywa, zgłaszam sprawę na policji aby odzyskać przelane 250 zł , posiadam wszystkie dane właściciela konta , ale proszę sprawdzić czy ktoś wcześniej nie zakupił już tego dysku z ogłoszenia a straciłem czujność i mnie oszukał .

oznacz moderatorów
paulos15
#7 Wielbiciel#

Posiadam wszystkie smsy jak i potwierdzenie przelewu na kwotę 250 zł na konto tego oszusta, miałem nadzieje że posiadając wszystkie jego dane nie będzie próbował mnie oszukać i to mnie zmyliło. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@paulos15, niestety zakup poza serwisem wyłącza możliwość skorzystania z Programu Ochrony Kupujących, który zapewnia bezpieczeństwo w sytuacji ew. problemów transakcyjnych. Na przyszłość rekomenduję Ci dokonywanie zakupów wyłącznie na Allegro. 

Poprzez ten formularz możesz zgłosić tę sytuację. Pomocne będą np. zrzuty ekranu, na których widać propozycję zakupu poza Allegro. Zweryfikujemy tego Sprzedającego.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
paulos15
#7 Wielbiciel#

oczywiście prześlę wszystko co posiadam, bardziej chodzi mi o sprawdzenie czy ktoś wcześniej nie zakupił tego dysku twardego a mnie próbował oszukać co mu się niestety udało.

oznacz moderatorów
paulos15
#7 Wielbiciel#

Troche mnie podszedł sprytem , bo zanim mu zaproponowałem niższą cenę sprzedaży odpowiedział dopiero po paru godzinach a mi w tym czasie udało się zakupić taki dysk na innym portalu zakupowym, w momencie gdy dostałem odpowiedź zwrotną napisałem temu Panu że już kupiłem i od niego mogę kupić dopiero na początku kwietnia, po czym się zgodził a później zaczął do mnie wydzwaniać z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży że najpierw przeleje połowę kwoty a w późniejszym terminie  drugą połowę już po otrzymaniu przesyłki i trochę to uśpiło moją czujność. Prześlę całą korespondencje jaką posiadam w smsach od tego Nieuczciwego człowieka.

oznacz moderatorów
paulos15
#7 Wielbiciel#

Witam, przesłałem właśnie cała korespondencje sms z oszustem z Wrocławia, niestety w związku z dużą liczbą załączników musiałem podzielić na trzy zgłoszenia.

oznacz moderatorów