anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PAYPAL - nie róbcie przelewów

7777jacek
#8 Zapaleniec#

Witam
Chciałem poddać w wątpliwość firme PAYPAL polecaną przez Państwa. W Internecie roi się od oszukanych przez nią osób, a jestem kolejnym. Uważam że Państwa serwis uznawany (nie bez powodu) za wiarogodny powinien zweryfikować dostawców swoich usług. Krótko opiszę do spotkało mnie.

korzystałem z serwisu Paypal. Przelew nie doszedł - w wiadomości zamiast rozwiązać problem i ustalić co stało się z pieniędzmi paypal odpisał tak "W przypadku wpłaty, która się nie powiodła, środki są zwracane na rachunek bankowy po 3 dniach od wykonania wpłaty. Jeżeli nie widzi Pan wspomnianych środków na swoim rachunku bankowym, to zachęcam do kontaktu z Pana bankiem, w celu zaksięgowania środków na koncie"

Oczywiście Pan z banku wyśmiał stanowisko Paypal. Pay palnie dokonał żadnego zwrotu i nie ma żadnego potwierdzenia przelewu do mnie. Myślę że mamy do czynienia ze świadomą kradzieżą! Od dziś co ciekawe nie działa nawet infolinia Paypal czyli zamknięto firmę dla kontrahentów. Ostrzegam nie wysyłajcie kasy do paypal.pl!!
Dodam tylko że minęły już 3 tygodnie od przelewu.
Piszcie o sprawie gdzie się da żeby nie oszukali kolejnych osób.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Tutaj nikt nie poleca PayPal, tutaj jest PayU.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ani PayPal ani PayU nie mają końcówki .pl,
więc nie wiem skąd te Ostrzegam nie wysyłajcie kasy do paypal.pl!!

Pozatym, tak jak pisze ksyz, płacąc poprzez PayPal robisz to POZA ALLEGRO,
więc nie oczekuj, że allegro ci w czymkolwiek pomoże, jeśli kupujesz poza. No ale twój wybór 🙂

oznacz moderatorów

7777jacek
#8 Zapaleniec#

Witaj. Masz rację paypal.com. Nie zwróciłem uwagi

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@7777jacek prawdopodobnie sprzedawca Cię oszukał każąc robić przelew przez paypala a powinieneś prze Payu allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@7777jacek Ja również chciałabym zaznaczyć, że Allegro nie współpracuje z firmą PayPal, o której tutaj piszesz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Karola-ka
#1 Nowicjusz#

to ja mam inny problem, mam środki na koncie, przelew dotarł od kupującego, ale nie mogę z mich skorzystać. Zrobiłam przelew na 1,01zł  i ciągle jest napis weryfikacja konta. Proszę o podpowiedź co z tym zrobić

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Karola-ka  Poczekaj zwykle około 3 dni roboczych to trwa.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@7777jacek  jak sie to czyta to chyba powinieneś przeanalizować wszystko co zrobiles od momentu zakupu do kontaktu z bankiem.

Gdzieś cos musiałeś pomylić, ewentualnie sprzedający coś kręci lub nie wie gdzie szukać pieniedzy.Chyba, że oboje sie nie dogadaliscie co i jak 🙂

 

Korzystamy z Paypala co jakiś czas.Głownie niemcy płacą i nigdy nie bylo zadnego problemu.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Karola-ka Dane właściciela konta bankowego muszą być takie same jak dane konta Allegro, więc musisz być właścicielem lub współwłaścicielem rachunku, który podajesz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@7777jacek   Nigeria?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:36675627
#2 Obserwator#

Zgodnie z Umowa z użytkownikiem usługi paypal 

Użytkownik może zażądać od firmy PayPal kopii wszelkich informacji, których ujawnienie jest wymagane z mocy prawa (w tym niniejszej Umowy z Użytkownikiem oraz Najważniejszych informacji o płatnościach i usługach). Firma PayPal dostarczy wówczas te informacje w takiej postaci, aby możliwe było ich przechowywanie i kopiowanie (np. w wiadomości e-mail).

Ciekaw jestem czy wystąpiłeś z takim żądaniem oraz jak zakończył się spór.

oznacz moderatorów