anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po opłaceniu przedmiotu na Allegro lokalnie oferta tego przedmiotu przestała istnieć

hanyssa
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry. Zakupiłam wczoraj na Allegro lokalnie iPhone 13 około godziny 15. O g. 21 natomiast oplacilam zamówienie. Dziś rano około g. 5 rano weszłam ponownie w ogłoszenie z zakupionym telefonem i okazało się, że oferta przestała istnieć, pojawił się jedynie komunikat: „Nie znaleziono : ( Strona, której szukasz, nie istnieje (błąd 404)”. Czemu tak się zadziało i czy otrzymam zamówiony przedmiot? Co jeśli będzie niezgodny z opisem na aukcji? Nie mam przecież już dostępu do oferty i jej opisu. Czy otrzymam pełen zwrot środków w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub kiedy będzie uszkodzony albo jakkolwiek niezgodny z opisem? Telefon ma nie mieć żadnych wad. Zapłaciłam za niego 2550 zł. Bardzo proszę o pomoc! Link do oferty: 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/iphone-13-uzywany-w-swietnym-stanie

Nazwa osoby sprzedającej ten przedmiot: Pandzia1986

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@hanyssa nie zobaczysz tej oferty, bo konto tego użytkownika zostało zawieszone i wtedy wszystkie jego oferty są usuwane:

Screenshot 2023-09-18 at 06-19-44 Przedmioty użytkownika Pandzia1986 - Allegro.png

Skontaktuj się z tym użytkownikiem, jeśli nie odezwie się co do sfinalizowania oferty, to skontaktuj się z Allegro.

oznacz moderatorów

hanyssa
#7 Wielbiciel#

Tamta Pani jeszcze rano zadeklarowała, że wyśle niezwłocznie telefon. Ale tak jak wyżej zapytałam, nawet jak telefon zostanie wysłany to co w sytuacji kiedy przedmiot będzie niezgodny z opisem, którego już nie mogę wyświetlić z powodu usunięcia oferty? Czy Allegro ma mimo wszystko dostęp do tej oferty i może zobaczyć jaki był jej opis? Martwię się, bo przecież z jakiegoś powodu konto tej Pani zostało zawieszone, a gdyby z tym użytkownikiem było wszystko w porządku to konto dalej byłoby aktywne 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hanyssa konto tej sprzedającej jest już odblokowane, ponieważ wszystkie wątpliwości działu bezpieczeństwa transakcji zostały wyjaśnione przez tą sprzedającą. Spokojnie poczekaj na zamówiony przedmiot, a jeśli byłyby niezgodny z opisem zawsze możesz rozpocząć dyskusję ze sprzedającą. Wówczas będzie miała 24 godziny na odpowiedź, a jeśli tego nie zrobi, będziesz mogła poprosić nasz zespół o pomoc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej w takiej sytuacji otworzyć dyskusję, masz tam pomoc Allegro, mówię o sytuacji jakby była niezgodność z opisem, sprzedajacy ma 7dni na wysłanie na AL.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zakup od osoby prywatnej nie masz zwrotu o ile się nie zgodzi, możesz reklamować tel przez 2 lata rękojmi o ile w ofercie nie wyłączona. Iphone za 2.5k gdzie chodzą średnio po 3.5k coś podejrzanie tani. Ap wypłacają zawsze jak sprzedawca towaru nie wyśle, ma do 7 dni . Ryzyko uszkodzenia paczki od prywatnego przechodzi na kupującego w momencie wydania przewoźnikowi więc koniecznie nakręć film z odpakowania telefony i 1 włączenia.

oznacz moderatorów