anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrana zostala kwota za zakupy 148zl a w zakladce kupione nadal jest opis zakup nie opłacony,

faronm
#7 Wielbiciel#

Witam, 26 lipca zaplacilam z konta za zakup, pieniądze zostały pobrane, a na allegro w zakladce kupione widnieje nadal opis nieopłacone. Proszę o wyjaśnienie. 

POZDRAWIAM MONIKA

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

NipponShorty
#13 Ambasador#

podaj moderatorom numer zamówienia @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Jaką formę płatności realizowałaś?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@faronm w naszym systemie ta płatność jest anulowana, więc w takiej sytuacji najlepiej będzie jeśli ją ponowisz, a pobrana już kwota powinna wrócić automatycznie na Twoje konto w przeciągu kilku dni. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kristoff_ff
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem książki na allegro lokalnie. kwota 110zł została pobrana z konta a na kupione jest opis nieopłacone i ponownie dostępne do sprzedaży. Sprzedający nie ma płatności ani potwierdzenia zakupu i nie może wydrukować etykiety do wysyłki. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To niestety częsty błąd płatności tu. Kasa do niego nie dotarła. Powinna wrócić do Ciebie w ciągu kilku dni, sprawdzaj tam skąd wyszła. Jeśli chcesz skończyć zakup to niestety konieczne będzie powtórzenie płatności.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

BLIKiem/ podesłany link?

oznacz moderatorów

kristoff_ff
#7 Wielbiciel#

szybkim przelewem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak się da to ponów płatność.

oznacz moderatorów

kristoff_ff
#7 Wielbiciel#

z konta mogę zrobić ponów ale te książki można już kupić na nowo więc nie wiem czy numer transakcji będzie aktualny czy lepiej cały zakup zrobić od nowa

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz status platności i na tym należy sie skupić, czasem tak bywa środki wyjdą  anie doją, ale jak zapłacić 2x za to samo to jedna płatność wraca w ciągu 3dni.

oznacz moderatorów