anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzane ogłoszenie na allegro lokalnie

mik16
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem na allegro lokalnie konsole:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konsola-nintendo-switch-oled-hza

Zdjęcia znalazłem też na **piiip** (tam za 1050, czyli normalna cena)

Pani pisze że konsole ma i wyśle (odpowiada bardzo krótkimi tak, mam itp.)

 

Mam podejrzenie że konto zostało przejęte?

Wczoraj też jedną kupiłem, drożej bliżej normalnych ale okazyjnych cen. Tam Pani mi napisała że ktoś ją oszukał, wystawiła na słupa, przeprasza i prosiła o anulacje.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jak już tam kupujesz na AL to pamiętaj żeby opłacić przez Allegro, masz ochronę Allegro.

oznacz moderatorów

mik16
#9 Pomysłodawca#

Nie no, to wiadomka. Ja nigdy nic poza allegro nie ogarniam.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mik16 jeśli opłacisz zamówienie przez Allegro, a otrzymasz przedmiot niezgodny z opisem lub w ogóle nie otrzymasz, to możesz liczyć na nasze wsparcie w dyskusji, a  w ostateczności otrzymać rekompensatę w ramach Allegro Protect
Poprosiłam o weryfikację tego konta, nie doszło na nim do włamania, ale gdyby była to tzw. sprzedaż na słupa, to nie musiałoby być włamania na konto.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mik16
#9 Pomysłodawca#

Opłaciłem. Zadzwoniłem do Pani. (Bo dopiero po opłaceniu widać nr telefonu) to drop shopping. Kaska zwrócona.

Dodatkowo, wczoraj tez od niej kupiłem taka inna trochę konsole, tu już kasa poszła. Przesyłka niby czeka na nadanie. Sprzedawcę skojarzyłem już po fakcie 😞

a najlepsze. Wczoraj w nocy trzecia konsole (w kolejności druga) która sprzedający anulował bo to tez był dropshoping i się zorientował.

i jak tu na okazje polować 🙂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni wystawiają i czekają na dobrą cenę, czy szukają okazji do oszustw? pytanie - po co wystawiać skoro nie chce się sprzedać, licytacja .....no ma jakiś sens ale kup teraz? nie rozumiem.

oznacz moderatorów

mik16
#9 Pomysłodawca#

Ale oni czyli kto? Ja szukam okazji ale chce legalnie kupić.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mik16 to działa na zasadzie, szukają jeleni co za prowizję wystawiają na swoim koncie produkty, jak się sprzeda kasę przelewają tz. "pracodawcy"  a ona ma wysłać towar, dalej nie muszę tłumaczyć kto jest na tym w plecy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mik16
#9 Pomysłodawca#

Taaa. To to wiem. Widziałem tez filmiki na yt o tym. No nic czekam te 7 dni na wysyłkę z tej wczorajszej aukcji, jak nic nie będzie to zgłaszam.

oznacz moderatorów