anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powoli na allegro robi się straszny bałagan , problemy z wyszukaniem przedmiotów.

requena
#7 Wielbiciel#

Zastanawiam się dlaczego allegro pozwala na takie praktyki. A mianowicie , proszę wpisać w wyszukiwarce allegro przedmiot - Pompa mtz.  Mtz to ciągnik rolniczy i kiedyś za Dobrych czasów pod hasłem pompa mtz wyświetlały się Tylko pompy od ciągników mtz.  Dziś gdy to wpisuje, to wyświetla się mnóstwo przedmiotów które nie mają nic wspólnego z ciągnikiem mtz. Dla przykładu wyświetla się POMPA HYDRAULICZNA 15L 11MPa + SILNIK 380V 3kW czyli pompa napędzana prądem 3 fazy. Ale wyświetla się ponieważ sprzedawca w nie uczciwy sposób dopisuje w rubryce Marka maszyny -Bizon, Case IH, Claas, Deutz-Fahr, Fendt, Ford, JCB, John Deere, Lamborghini, Landini, Massey Ferguson, MTZ Belarus, New Holland, Renault, Same, Ursus, Zetor,   i tu zachodzi pytanie co ma wspólnego elektryczna pompa z tymi ciągnikami i kombajnami? 

Firma Zenox jest liderem na allegro jeśli chodzi o takie praktyki po drodze Agricola i kilka innych. 

Przez takich sprzedawców allegro zrobi się śmietnikiem w którym trudno będzie coś znaleźć .

proszę przykład kolejny, Numer oferty: 9105622563  jest to konewka ogrodowa 10 litrów która według sprzedawcy Pasuje do maszyn takich jak -Bizon, Case IH, Claas, Deutz-Fahr, Fendt, Ford, JCB, John Deere, Lamborghini, Landini, Massey Ferguson, MTZ Belarus, New Holland, Renault, Same, Ursus, Zetor .  I jak mamy w szybki i prosty sposób coś znaleźć i kupić ?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kytorr
#13 Ambasador#

Zgłosić ogłoszenia jako manipulację słowami kluczowymi

oznacz moderatorów

requena
#7 Wielbiciel#

Próbowałem ale niestety z tego co pamiętam musiałbym podawać każde ogłoszenie z osobna. A ogłoszeń z takimi opisami jest mnóstwo , powstają w zastraszającym tempie. Jak tak dalej pójdzie to koło od taczki będzie pasowało do bizona. Szukałem tarcze hamulcową do ciągnika i według wielu sprzedawców ta sama tarcza pasuje do wszystkich typów maszyn rolniczych. Blok silnika 2 cylindry od ursusa c330 potocznie nazywanego ciapkiem pasuje do Bizon, Case IH, Claas, Deutz-Fahr, Fendt, Ford, JCB, John Deere, Lamborghini, Landini, Massey Ferguson, MTZ Belarus, New Holland, Renault, Same, Ursus, Zetor. Gdyby można było zgłosić manipulacje słowami podając tylko nazwę sprzedawcy to było by super. A tak lipa straszna , śmietnik się tu zrobił ...

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów

requena
#7 Wielbiciel#

Cenna wskazówka , ale niestety takim sposobem nie wszystkie oferty są widoczne i wyświetla się ich bardzo mało. Teraz z ciekawości wpisałem , zestaw naprawczy mtz . Masakra ... a kiedyś wyświetlały się zestawy tylko do mtz . Tłok ,tuleja i pierścienie.  

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jakoś musimy sobie tu radzić...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów