anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z sprzedającym i płatnoscia

eveline555
#8 Zapaleniec#

Kupiłam notebooka z allegro lokalnie 1 stycznia i od razu zapłaciłam. Sprzedający wypisuje do mnie, że widzi, że pieniądze zostały przelane na allegro, ale nie dostał ich na konto. Konto z potwierdzenia zaplaty jest inne niż to które on posiada. Nie znam się na sprzedawaniu a facet mnie cisnie, że mu pieniądze na konto nie przyszły. Czy ktoś może mi wytłumaczyć czy te pieniądze dojdą albo doradzi co mam zrobić? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eveline555 Cześć. Twoja płatność trafiła na konto Allegro Finanse sprzedającego. Możesz mu przesłać artykuł, który wyjaśni sprzedającemu jak wypłacić pieniądze z Allegro Finanse na konto bankowe: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wplaty-od-kupujacych-na-allegro-lokalnie/jak-wyplacic-pie... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@eveline555 Ciebie nie interesuje to, że sprzedawca nie potrafi obsługiwać sprzedaży na Allegro. On powinien wiedzieć, jak ma sobie wypłacić na konto bankowe Twoje pieniądze za towar. Jeśli nie potrafi, niech pyta Allegro, a Tobie już teraz ma obowiązek wysłać towar. Jeżeli nadal będzie Ci stwarzał problem, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE i poproś tam o pomoc pracownika Allegro, który pouczy sprzedawcę. Ty nie musisz dawać mu instrukcji obsługi Allegro. 

oznacz moderatorów