anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem pieniędzy, za towar ktory nie odebrałam

forsaken5
#1 Nowicjusz#

Mąż zakupił przedmiot na Allegro lokalnym 03.11.22 komplet wypoczynkowy 3+2+1 , zamówłam transport, jednak kierowca nie chciał wyłożyć pienieniedzy, więc z synem pojechaliśmy zaplacić, potem zobaczyłam przedmiot i byłam w szoku , wróciliśmy do domu i jeszcze raz obejrzeliśmy ten wypoczynek. Ten co był wystawiony  na Allegro Lokalnym a ten co był w rzeczywistości, to chyba wielki żart . Napisałam od razu o zwrot pieniędzy na konto i odmówiłam transport . Ze strony sprzedająego zero odpowiedzi , towaru nie mam i pieniędzy też . Taką rzecz nie wiem czy by ktoś wziął za darmo niestety . Dlatego nigdy już nie skorzystam z Allegro Lokalnego, bo szkoda mojego czasu i nerwów.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@forsaken5 w szczególach zakupu masz przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,, skorzystaj z niego ...

oznacz moderatorów

forsaken5
#1 Nowicjusz#

Mogę to zrobić dopiero za 14dni, ale co mnie pociesza, że nie straciłam pieniędzy za przewóz .

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@forsaken5 Cześć, najlepiej otwórz dyskusję, kiedy będziesz mogła i opisz w niej całą sytuację, następnie poczekaj na odpowiedź sprzedającego. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów