anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt nie został mi wysłany.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

Witam, dnia 06.02.2023 zamówiłem przedmiot, z początku kontakt ze sprzedawcą był dobry, po pewnym czasie sprzedawca zaczął nie odpisywać, zadeklarował iż wysłał paczkę, lecz w aplikacji inpost nie posiadam takowej, sprzedawca nie odbiera telefonu, co zrobić w takiej sprawie? Proszę bardzo o pomoc! 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107298411 Cześć. 🙂 Sprzedający na Allegro Lokalnie ma 7 dni na wysłanie towaru. Jeśli pojawią się jakieś problemy, to rozpocznij dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zakładaj dyskusję, inaczej nie odzyskasz środków.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107298411 A minął czas na wysyłkę? > poczekaj 7 dni i dopiero potem zacznij działać > wg tego co napisałeś mija dopiero 4-ty dzień

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

Sprzedający deklarował iż wysłał paczke, ale nie dostałem powiadomienia na maila ani na numer telefonu, gdy zapytałem o wysłanie numeru przesyłki, nie dostałem odpowiedzi od tamtego czasu.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107298411 To, że deklarował nie znaczy, że wysłał > może mu coś wypadło > ma 7 dni > może coś innego załatwia > poczekaj te 7 dni i dopiero wtedy zaczynaj dyskusję > masz przycisk "problem z zamówieniem" 

oznacz moderatorów
Client:107298411
#8 Zapaleniec#

Mogę założyć dyskusje jak mam jakie kolwiek podejrzenia, nue muszę czekać 7 dni i mogę już teraz poprosić sprzedakącego o numer nadania?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107298411 Możesz tylko po co? > jest piątek wieczór > sobota i niedziela > wolna od odpowiadania > i tak musisz czekać do poniedziałku > jak chcesz pisać na pusto to proszę bardzo > a akurat w poniedziałek będzie 7-my dzień.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Dyskusję możesz otworzyć zawsze ale jak wspomniał @Ziolko39 weekend to ludziska mają prywatne sprawy a czas odpowiedzi w dyskusji nie biegnie więc te 24 h zacznie liczyć od momentu wysłania zapytania z przerwą 2 dni domagaj się natomiast nr nadania paczki chyba że dostaniesz ją w poniedzialek i sprawa się wyjaśni 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Nie wiem czy z lokalnie pojawiają się w aplikacji.

oznacz moderatorów