anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt niezgodny z opisem sprzedający nie chce zwrócić pieniędzy

Client:78443335
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem konto z csgo, konto na zdjęciu miało odznakę canals po uzyskaniu dostępu do konta przez mnie już jej nie było. Ponad to konto było powiązane z innymi stronami internetowymi do których dostępu sprzedający "nie pamięta". Blokuje moje wiadomości, pisze "jestes zalosny typie" "będę przepraszał" choć nie bardzo wiem za co ja? Jest wulgarny i przekonany, że nic mu nie zrobię. Odznaki nie da bo była tylko na zdjęciu a nie w opisie, choć wcześniej pisał że ją odda bo przez przypadek zabrał. Jakie kroki podjąć aby uzyskać zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

konto zamknięte
Nie dotyczy

Załóż dyskusję na allegro.
W sumie nie łatwiej było poprostu CS:GO dodać do swojego konta? Przecież gra jest za free. Koleś cię w balona zrobił, ale sam byś zdobył odznakę grając a nie kupując jak oszust 🙂

oznacz moderatorów

Client:78443335
#7 Wielbiciel#

zależało mi na koncie które już jest starsze, na nowych niestety nie da się grać przez to że jest właśnie darmowe, nie zależy mi na odznace ale głównie na Faceit, a powiedział że nie da bo nie zna, tak samo przez to jaki jest w stosunku do mnie chciałbym odzyskać pieniądze tym bardziej że zapłaciłem za nie 150 zł 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

hmm.. a jakbyś kupił samo CS:GO na G2A albo Kinguinie? 🙂

oznacz moderatorów

Client:78443335
#7 Wielbiciel#

To bez różnicy czy kupiłbym na g2a czy Kinguin czy steam. Konto jest nowe a niestety nowi gracze grają z nowymi, którzy w 90% kupują konta aby cheatować. Nawet jeśli bym kupił miałbym faceit, ale 150 zł bym stracił, a właśnie po to piszę, aby dowiedzieć się jak je odzyskać

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

sła--bo--.. że ludzie tak robią.. co im to daje, skoro w multi się nie czituje,
bo dostaje się od innych wirtualny oklep za takie działania,
a pozatym to nieetyczne.. i w gratisie VAC Ban 😛

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

"Produkt niezgodny z opisem"

 

Teoretycznie to samo w sobie można uznać jako tłumaczenie, w opisie odznaki nie było

Jeśli dobrze spojrzałem to ta odznaka nie jest super warta 3,7 USD, gdyby to było coś naprawdę za grube siano to można skusić się na sąd, jednak przy czymś drobnym nikt się tym nie zajmie, ogólnie nie sądzę że jest jakiś sposób

 

Ja bym zapytał Allegro  czy zdjęcie ma być równoznaczne z opisem, co w przypadku kiedy na zdjęciu jest coś czego nie ma w opisie

oznacz moderatorów

Client:78443335
#7 Wielbiciel#

tak jak odpowiedziałem koledze wyżej, na koncie za 150 zł jest tak niski współczynnik zaufania ze 95% meczy są na rageboty co jest niegrywalne, dlatego chciałbym uzyskać dostęp do Faceit, tym bardziej jaki jest w stosunku do mnie chciałbym odzyskać pieniądze; ale dziękuję za pomoc jeśli możesz to napisz gdzie dokładniej napisać do allegro?

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

 

Pod tym linkiem przejdziesz w odpowiedni dział

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78443335 Na koncie, z którego tutaj piszesz nie ma zarejestrowanego takiego zakupu na Allegro. Jeśli transakcji dokonałeś na Allegro Lokalnie, poproszę o numer albo link do oferty, której dotyczy sprawa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:78443335
#7 Wielbiciel#

Nigdy nie miałem konta na allegro, wydaje mi się że musiałem założyć je do zakupu właśnie tamtego konta. Oto link do oferty, który znalazłem w emailu https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/archiwum/e3e5b385-2b07-435b-8c68-75ce0a885fd7

oznacz moderatorów

Client:78443335
#7 Wielbiciel#

Jest to allegro lokalnie wszystkie emaile mam z tym, choć nie wiem do końca co to znaczy. Jest tam też numer clienta tego konta.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:78443335 

Rozpocznij ze sprzedającym dyskusję przez Allegro aby wyjaśnić problem, będzie miał 24 godziny na odpowiedź, a gdy to nie nastąpi, do dyskusji włączy się pracownik Allegro, który spróbuje Ci pomóc. W dyskusji możesz też poprosić pracownika o pomoc gdy sprzedawca odpowie, ale nie będzie chciał załatwić sprawy zgodnie z zasadami.

Dyskusję na Allegro otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/jak-rozpoczac-dyskusje-i-wyjasnic-prob...

Dyskusja na Allegro Lokalnie; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusj...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96Dziękuję za Twój komentarz, ale autor wątku nie może rozpocząć dyskusji, ponieważ ten zakup nie jest zarejestrowany na Allegro. Nie mamy tutaj informacji czy zakup był dokonany na Allegro Lokalnie, więc bez podstawowych danych trudno tutaj proponować takie rozwiązanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Może kupił z innego konta, może kolega kupił, informacja o dyskusji może nie pomóc, ale na pewno nie zaszkodzi.

oznacz moderatorów