anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program Allegro Protect

MARTA__P
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam pytanie prowadzę dyskusję, ze Sprzedającym, która trwa już 14 dni. "Produkt który otrzymałam nie jest zgodny z opisem, torba posiada dodatkowe zewnętrzne kieszenie, o których nie było mowy ani w opisie ogłoszenia ani nie zostały ujęte na zdjęciach. Poprzez nierzetelne wystawienie ogłoszenia zostałam wprowadzona w błąd, i produkt który otrzymałam nie spełnia moich oczekiwań" Sprzedający odmawia przyjęcia zwrotu. Sprzedaż na Allegro Lokalnie/ Sprzedający nie jest przedsiębiorcą. 
Otrzymałam dziś informacje od doradcy Allegro, aby oznaczyć Dyskusję jako nierozwiązaną i wystąpić o zwrot pieniędzy z Allegro Protect.  
Chciałabym wiedzieć zanim zamknę Dyskusję czy w mojej sytuacji mam jakąkolwiek szansę na odzyskanie pieniędzy?
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MARTA__P Tak, jeśli pracownik Allegro radzi Ci, żebyś skorzystała z Allegro Protect, to masz szansę na uzyskanie rekompensaty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Przeważnie to boty wysyłają z automatu takie wiadomości po 14 dniach

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz odznaczyć jako nierozwiązaną bo inaczej po 30dniach samoistnie się zamknie jako rozwiązana. Składaj wniosek o rekompensatę. Tak zauważyłem, że to nie jest zwrot bez podania przyczyny tylko reklamacja.🤔

oznacz moderatorów

MARTA__P
#8 Zapaleniec#

Jeśli reklamacja to gorzej dla mnie?

Miałam już podobną sytuację odznaczyłam jako nierozwiązaną i zostałam z kwitkiem, kazali zgłosić sprawę na policji, ale to było lata temu.

oznacz moderatorów