anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prosiłbym bym o pomoc z tymi kosztami wysyłki bo tego nie rozumiem

kondzio28la
#7 Wielbiciel#
  • Screenshot_20231107-103935.png

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

A dokładnie czego kupujący nie rozumie ?

oznacz moderatorów

kondzio28la
#7 Wielbiciel#

Ja nie rozumiem jak to wysłać kupującemu nie rozumiem tego 14 zlotych że niby przesyłka bez zważenia jej czy zapłacę 14 zlotych czy więcej za wysyłkę po zważeniu jej na poczcie i czy dodatkowe koszty dodatkowo dotych 14 zlotych poniesie kupujący i czy ja też będę musiał zapłacić więcej niż 14 zlotych za wysyłkę na poczcie bo w allegro już była taka opcja samo wyskoczyło paczka pocztowa 14 zł koszt wysyłki?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za towar i przesyłkę płaci kupujący zgodnie z tym co masz w ofercie, niektóre dostawy na AL masz parez Allegro tj. Paczkomat In post i Allegro One Box resztę samodzielnie, ale ile waży przesyłka to ty musisz zważyć i wówczas wiesz ile będzie kosztowała , tam u przewoźnika na ich stronach masz tabele za ile przesyłką i ich limity  wymiary itd,

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kondzio28la 14 zł to tylko sugerowana przez allegro cena. Zanim coś wystawisz na sprzedaż powinieneś sprawdzić ile będą wynosić koszty wysyłki.
Jeśli będą wyższe to powinieneś pokryć to z własnej kieszeni - nie ma podstaw aby prosić kupującego o pokrycie tych kosztów.

oznacz moderatorów

kondzio28la
#7 Wielbiciel#

Tej etykiety nie rozumiem tej łącznej ceny

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kondzio28la Nie do końca rozumiem czego nie rozumiesz.

oznacz moderatorów

kondzio28la
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem czemu ja mam pokryć cenę wysyłki jak koszt będzie większy niż 14 zł skoro to była sugerowana cena przez allegro a nie przeze mnie ja jeszcze nie wiedziałem ile to dokładnie będzie kosztować to mi się wydaje że kupujący jeżeli już zapłacił 14 zł kupił ta rzecz to powinien dopłacić do tych 14 zlotych jeżeli wysyłka będzie drozsza

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kondzio28la No to źle Ci się wydaje - Ty ustaliłeś koszty wysyłki a że były błędne to niestety ale Twój problem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlatego że to była cena sugerowana i mogłeś ją zmienić wcześniej.

oznacz moderatorów

kondzio28la
#7 Wielbiciel#

A dlaczego ja mam pokryć koszty wysyłki jak cena wysylki będzie wyższa jak to sugerowane 14 zł a nie kupujący?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kondzio28la Bo to Ty ustaliłeś te koszty wysyłki i zawarłeś je w ofercie a nie kupujący i to jest Twoja odpowiedzialność aby ustalić je właściwie. Jeśli będziesz musiał dopłacić - trudno - nauczka na przyszłość.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz pokrywać masz tak ustawić żebyś nie tracił na wysyłce.

oznacz moderatorów

kondzio28la
#7 Wielbiciel#

A gdzie mogę zmienić ustawic tą właściwą cenę wysyłki?

oznacz moderatorów

kondzio28la
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie wiem gdzie zmienić na tą właściwą cenę wysyłki tam kliknąć na tą sugerowana i tam zmienić?

oznacz moderatorów