anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużenie czasu licytacji - czy takie działanie jest zgodne z regulaminem i zasadami licytacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
lechuwie
#7 Wielbiciel#

W niedzielę licytowałem konsole i zalicytowałem w ostatnich sekundach lecz sprzedający  2 razy przedłużył czas o dodatkowe 5 min. Czy takie zasady są zgodne z regulaminem i zasadami licytacji? 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, na Allegro Lokalnie każda oferta złożona w ostatniej minucie przedłuża licytację o 5 minut. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@lechuwie  To NIE sprzedający przedłuża, a tak jest skonstruowany mechanizm licytacji na Allegro Lokalnie. Przy każdym zalicytowaniu w ostatniej minucie, czas trwania licytacji jest wydłużany o 5 minut.

 

Edytuj 20.03.2023

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ijido
#8 Zapaleniec#

Ta opcja jest mega słaba. Allegro lokalnie me zyska na tym. Ale dziwi mnie też sprawa, że co wystawiam nie idzie w normalne allegro tylko w lokalnie. To też bzdura kolejna. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ijido Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz

lokalnie 01.JPG

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@lechuwie W linku, który podał lew433 masz napisane "Jeżeli przystąpisz do licytacji w ciągu ostatnich 60 sekund jej trwania, licytacja automatycznie przedłuży się o dodatkowe 5 minut." oraz "W odróżnieniu od Allegro.pl, w Allegro Lokalnie nie licytuje za Ciebie system. Oznacza to, że licytacja odbywa się na bieżąco, a kwota licytacji nie jest podnoszona o tak zwaną kwotę postąpienia. Podana przez Ciebie kwota będzie natychmiast widoczna w licytacji, także dla innych licytujących." - chyba jednak nie wszystko lechuwie😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
lechuwie
#7 Wielbiciel#

No cóż przyznaje się bez bicia, że po raz pierwszy licytowałem w aukcjach lokalnych i wiem, że po raz ostatni... ... No cóż to nie moja bajka jak widzę bo przeczy zasadom, które dotąd znałem z allegro.  Nigdy nie korzystałem z licytacji poprzez system, a zawsze robiłem to i będę robił nadal osobiście. Te aukcje lokalne są dla ..... młodych chyba. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@lechuwie Zawsze można sobie ustawić snajpera.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
dorsz4
#7 Wielbiciel#

Pytanko.A jak będzie więcej snajperów?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@dorsz4 Jak na Dzikim Zachodzie - wygra najlepszy😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#11 Animator#

Wtedy snajperiada i wygra Chuck Norris.

oznacz moderatorów
---skrecz---
#1 Nowicjusz#

Ale snajper odda strzał na kilka sekund przed końcem, co zapewne przedłuży licytację o kolejne 5 minut tak?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@---skrecz--- Nie, niektóre są przystosowane do licytacji na lokalnie i oddają strzał na nieco ponad minutę przed końcem licytacji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
freakart
#7 Wielbiciel#

Tak mam dokładnie w tej chwili.

a ze pierwszy raz korzystam ze snajpera (którego ustawienia nie można zmieniać 3 minuty) 

i przedłużył aukcje teraz już około godzinę…..

Chciałam usunąć już na snajperze moje Max bo mnie to zwyczajnie wk*** ze mogłam kupić dużo taniej a teraz będzie tak długo podbijać aż będzie moje Max. 
Którego jiz teraz dla samej zasady nie chce dać….

No dom wariatów. 

Napisalam do sprzedawcy, że w tej sytuacji żeby nie patrzyła na moje ostatnie podbicia. Nie wiem co mogę zrobić innego. Na pewno to była moja ostatnia licytacja allego lokalnie. 

oznacz moderatorów
dorsz4
#7 Wielbiciel#

A na co liczyłeś ?  Sprzedawca śpi -to nie jego działka. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
JacaC93
#8 Zapaleniec#

To jest dobre, bo masz szanse w licytacji przeciwko "snajperom". Jak bot ustrzeli swoją cenę szybciej niż minutę przed końcem, to zawsze zostanie Ci ta minuta na przebicie oferty. Tak to bot strzelał na sekundę przed.

oznacz moderatorów
Client:92257996
#1 Nowicjusz#

To ciekawe dlaczego to działa w jedna stoję . Jak ja zalicytowaniem to mi wciąż o 5 min przedłużało a konkurent 3 sęk przed zalocytowal i czas się nie wydłużał i za 7 razem w ostatniej sekundzie i wygrał oszustwo wielkie

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:92257996, czy mogę Cię prosić o wskazanie oferty, o której mówisz?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
grzybek836
#7 Wielbiciel#

Też tak miałem.Beznadziejna opcja.

oznacz moderatorów