anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Sprzedający nie otrzymał Twojej wpłaty, zakup został anulowany" - o co chodzi ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kacper-K22
#7 Wielbiciel#

Witam.

Otrzymałem maila o powyższej tresci .

Za zakupione przedmioty zapłaciłem przelewem bankowym, ponieważ sprzedający, w aukcji nie ujął możliwosci  wysyłki wielu przedmiotów w jednej przesyłce. Taką opcję zapłaty zaproponował sprzedający... Zakupione przedmioty otrzymałem... Więc dziwi mnie mail od Allegro, informujacy o anulowaniu zakupu... Chyba techniczna strona "Allegro Lokalnie" jest jeszcze do dopracowania...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@Kacper-K22 na lokalnie jak nie zapłacisz przez Payu to system nie wie że opłaciłeś, zwykłym przelewem i wysyła takie maile 😞 co najlepsze że sprzedawcy się same wznowią 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Kacper-K22
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info, ale to jest błąd systemu i powinni to naprawić... Chyba to trzeba gdzies zgłosić...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Kacper-K22 jak dostaniesz towar to olej to 🙂  to niedopracowany system i wynikające z tego problemy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Kacper-K22 To wynika z regulaminu Lokalnie. Tam przy braku wpłaty przez Allegro Finanse w ciągu pięciu dni transakcja jest uznana ze niebyłą, więc Allegro anuluje Ci zakup, choć opłaciłeś go poza Allegro Finanse. Co ciekawe, jeśli nie otrzymasz towaru po takiej wpłacie, możesz skorzystać z Programu Ochrony Kupujących, czyli finalnie Allegro uznaje transakcję za opłaconą, trzeba tylko przesłać dowód wpłaty. Skorzystanie z POK w takiej sytuacji jest nieco utrudnione, zgłoszenie przebiega inaczej, ale jest możliwe.

oznacz moderatorów
Kacper-K22
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów