anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający anulował mój zakup

Kandulek
#8 Zapaleniec#

Witam

Dziś rano zakupiłam przedmiot przez Allegro lokalnie. Wybrałam opcje dostawy i zapłaciłam za zakup.

Dosłownie 5 minut później sprzedający bez żadnego kontaktu ze mną anulował zakup i zlecił zwrot pieniędzy.

Próbowałam skontaktować się ze sprzedającym i dowiedzieć się co się stało. Mimo natychmiastowego wyświetlenia wiadomości nie otrzymałam dotąd odpowiedzi.

 

Czy sprzedający może anulować zakup od tak sobie, bez żadnego uprzedzenia?

Będę wdzięczna za odpowiedzi.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Kandulek allegro lokalnie to taka piaskownica dla dzieci, sprzedawcy zwracają kasę kiedy chcą a kupujący kupują ,nie płacą, nie odbierają paczek,  każdy robi co chce, jak masz chęci udaj się do sądu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kandulek
#8 Zapaleniec#

Ah rozumiem... 

Był to jeden z pierwszych moich zakupów na Allegro lokalnie (i podejrzewam że jeden z ostatnich...).

Dziękuje za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kandulek może miał uszkodzony produkt, szkoda że Ci nie napisał dlaczego, mało to poważne i potem jest taki efekt 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zwróci Ci środki to Allegro nic z tym nie zrobi, pozostaje CI sąd. Nie może anulować ale...

oznacz moderatorów

Kandulek
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, dziękuję za pomoc 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Cena im nie pasuje i nie wysyłają, i tak aż do skutku.

oznacz moderatorów

Kandulek
#8 Zapaleniec#
Jasne 😞 No nic, przynajmniej wiem żeby unikać tego serwisu bo szkoda czasu. Dziękuję! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Być może znacząco się pomylił pisząc cenę tego produktu . 

oznacz moderatorów

Kandulek
#8 Zapaleniec#

Raczej nie, ponieważ ma inne aukcje o podobnych cenach (różnica ~5 zł)

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Mógł sprzedać w międzyczasie poza portalem i dopiero się kapnął po fakcie że ktoś wygrał . 

oznacz moderatorów