anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający chce dopłaty do kosztów wysylki

olcia1775
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam przedmiot na allegro lokalnie, sprzedający po 4 dniach roboczych w końcu postanowił wysłać owy przedmiot. W opisie koszt wysyłki InPost był 11.99, dzisiaj dostałam smsa że koszt wysyłki niestety jest większy bo podrożało na 18.99. Kto powinien ponieść dopłatę ? Czy sprzedający nie powinien monitorować kosztów dostawy ? @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

@olcia1775 Sprzedający nie ma prawa wymagać od Ciebie dopłaty do kosztów wysyłki. Źle ustawione koszty to jego problem, nie Twój. 

oznacz moderatorów

olcia1775
#8 Zapaleniec#

Dokładnie takie jest też moje zdanie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po sprzedaniu nie powinien się domagać dodatkowych kosztów wysyłki ale na AL sprzedają prywatni sprzedajacy i możliwe że się pomylił. proponuje się dogadać>najlepsze rozwiązanie.

oznacz moderatorów

olcia1775
#8 Zapaleniec#

Ta pani sprzedaje jak firma nie prywatna osoba.

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Upewnij się, że sms na pewno pochodzi od sprzedającego.

Ostatnio pełno różnych wyłudzeń na różne dopłaty, przekierowania czy weryfikacje konta.

oznacz moderatorów

olcia1775
#8 Zapaleniec#

To jest numer tej pani ci sprzedaje. Jednak poinformowałam ja iż jako sprzedająca to ona powinna monitorować koszty dostawy zwłaszcza że ta pani widnieje jako firma . Dostałam odpowiedź że ona mnie tylko poinformowała. Szkoda że od piątku cisza była z jej strony, dopiero na moje interwencje raczyła wysłać przedmiot wczoraj 

oznacz moderatorów