anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedający nie wysłał przedmiotu

JaroTl
#7 Wielbiciel#

Mam taką sytuację, że kupiłem w dniu 02.03. przedmiot na Allegro lokalnie. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem tego przedmiotu, zalozylem już nawet dyskusję na ten temat. Sprzedający za pomocą Messenger piszę mi jakieś farmazony, że kurier nie przyjechał czy inne ściemy. W tym momencie chciałbym zrezygnować z tego zakupu bo sprzedający stracił dla mnie wiarygodność. Czy są możliwości anulowania takiego zakupu? Boję się teraz, że sprzedający np. za dwa dni nada paczkę, której ja już nie chcę i którą będę się bał otworzyć bo nie wiem xo może mi po złości zrobić z przedmiotem.

Pomóżcie proszę. Płaciłem blikiem.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JaroTl Cześć. 🙂 Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Wypowiedzieliśmy się w dyskusji i wysłaliśmy upomnienie do sprzedającego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JaroTl
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, ale proszę doradz mi co mam zrobic gdyby sprzedawca jednak paczkę nadał? Ja już jej nie chcę bo się normalnie boję co otrzymam. Chcialbym już ten temat zakończyć bo dość czasu zmarnowałem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JaroTl sprzedający jest osobą prywatną, więc nie masz możliwości odstąpienia od umowy bez podania przyczyny jak przy zakupie konsumenckim. Jednak wciąż obowiązuje rękojmia, jeśli produkt dotrze do Ciebie i będzie niezgodny z opisem możesz go reklamować. 
Ma Twoim miejscu już teraz w dyskusji napisałabym, że z uwagi na przedłużający się czas dostawy chcesz zrezygnować z zamówienia i prosisz o zwrot wpłaty, jeśli sprzedający nie odpowie w ciągu 24h, poproś ponownie o naszą pomoc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma  zwrotu, ale jak nie wysłał w wyznaczonym czasie to napisz że odstępujesz od umowy zakupu z niewywiązania się umowy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ale tym blikiem to przez allegro placiles a nie poza allegr?

oznacz moderatorów

JaroTl
#7 Wielbiciel#

Przez Allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jakbyś kupił poza Allegro nie otworzył byś dyskusji.😁

oznacz moderatorów