anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca na Allegro Lokalnie nie odpisuje

bawik2
#3 Debiutant#

Witam, chciałbym kupić kierownicę do gier na Allegro Lokalnie, ale sprzedawca w ogóle nie dopisuje na moje pytania co do ogłoszenia i samego produktu już od tygodnia. Z tego co wiem (widziałem w innych tematach) moderatorzy wysyłali mailowe ponaglenia do sprzedawców, którzy nie odpisywali na pytania już po czterech dniach. Czy jest możliwość żeby tak się stało w tym przypadku?

 

Sprzedawca: Daniel (dedus987)

Link do ogłoszenia: https://allegrolokalnie.pl/oferta/kierownica-logitech-g923-xbox-pc-shifter

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

@bawik2 jak nie czyta maila ani nie zagląda na konto to nie odpisze, prawdopodobnym tez jest że oferta ze wznowienia automatycznego i nawet nie wie że ma wystawione a już dawno sprzedał i zapomniał

oznacz moderatorów

bawik2
#3 Debiutant#

@az1rael Nie wiemy czy nie czyta maila. Wiem jedynie że nie odpisuje na wiadomości. Liczę na to że jednak maila chociaż raz na jakiś czas odczytuje i że ponaglenie pomoże

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@bawik2 jeśli odczytał wiadomość to będą pod nią dwa "ptaszki" w kolorze niebieskim, jeśli nie odczytał - jeden szary ptaszek.

Jeśli nawet nie odczytuje wiadomości to dałbym sobie spokój z zakupem. Ewentualnie można kliknąć kup teraz i wstrzymać się z zapłatą do momentu, aż odpowie.

oznacz moderatorów

bawik2
#3 Debiutant#

@vonNogay No właśnie chodzi o to że wiadomości nie odczytuje, ale liczę że maila zobaczy. Dzięki za radę żeby kliknąć "Kup teraz". Spróbuję

oznacz moderatorów

bawik2
#3 Debiutant#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  to mogę liczyć na pomoc?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@bawik2 nie da się zmusic kogoś do odpowiedzi zwłaszcza prywatnego sprzedawcę bo firmy mają jakość sprzedaży nad sobą i im zależy. Moderatorki mogłyby sprawdzić czy to nie jest jakaś stara oferta i po wznowieniu co sugerowałoby że dawno sprzedał i zapomniał że mu się ogłoszenie wznowiło, a na allegro nie zagląda jak nie musi. Jeśli kupisz i nie wyśle to po ok miesiącu max odzyskasz kase z protecta bo on dostanie przelew na konto w allegro nie zrealizuje go bo może nie wie że ma to ogłoszenie z wznowienia automatycznego, allegro ci odda z protect a jemu doliczy do rachunku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bawik2 sprzedający otrzymał wiadomości e-mail z informacjami o wiadomościach od Ciebie. Nie wysyłamy ponagleń jeśli sprzedający nie odpisze na czacie Allegro Lokalnie. 
W tej sytuacji  muszę poprosić Cię o cierpliwość, mam nadzieję, że sprzedający sprawdzi wiadomości i odpisze na nie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

a można sprawdzić takie rzeczy jak czy ta oferta jest w miarę nowa, czy pochodzi z automatycznego wznowienia, czy były wielokrotne próby sprzedazy na lokalnie bez powodzenia bo ktoś kupił i nie zapłacił? przynajmniej będzie wiedział czy drażyć temat czy dać sobie spokój byłyby to przesłanki do podjęcia decyzji @la_nika 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bawik2 oferta została wystawiona 21 stycznia 2024 i nie była wznawiana. To jedyna oferta tego sprzedającego, więc poczekałabym na odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@bawik2 czyli prawdopodobnie jest zajęty i nie ma czasu odpisać musisz zaczekać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bawik2 Jaką pomoc? pomoc otrzymasz jak kupisz i nie otrzymasz towaru, wygląda że albo sprzedał już i zapomniał ofercie, może sobie przypomnieć jak (jakby) przyjdzie do opłacenia rachunku.

oznacz moderatorów